Życie gwiazd "Rancza" posmutniało. Straciły najbliższą osobę

Gwiazdy Ranczo Żak
Kadr z serialu "Ranczo"
Wstecz

1 z 11

Dalej

Gwiazdy serialu "Ranczo" już od ponad trzydziestu lat żyją w szczęśliwym związku małżeńskim. Cezary i Katarzyna Żakowie bardzo dobrze się ze sobą dogadują, o czym może świadczyć 32. rocznica ich ślubu, którą mieli okazję świętować w zeszłym roku. Niestety, w ostatnich latach przeżywali również trudne chwile związane ze stratą bliskiej osoby. Zapraszamy do naszej galerii, w której dowiecie się więcej o wspólnym życiu aktorów kultowej już produkcji TVP.

Cezary Żak poznał swoją żonę na studiach aktorskich w 1983 roku. Para od samego początku wiedziała, że jest dla siebie stworzona. Podobno zakochali się w sobie już od pierwszego wejrzenia. Niedługo później wzięli ślub, którego nie pochwalali rodzice ze względu na ich młody wiek.

Na początku nie było im zbyt łatwo. Musieli sami zarobić na swoje wesele i podróże. Para pracowała wówczas we Francji u wujka Cezarego, który był wtedy dyrektorem ośrodka dla Polonii w Le Touqet nad kanałem La Manche. Zakochani swoje pierwsze pieniądze przeznaczyli na zwiedzanie Paryża.

Obecnie żyją szczęśliwie już od ponad trzydziestu lat. W zeszłym roku obchodzili 32. rocznicę swojego ślubu. Wszystko wskazuje na to, że jest to miłość na całe życie. Oczywiście, czasami pojawiały się w mediach plotki o ich rozstaniu, ale nigdy nie były przez małżeństwo komentowane.

Życie zawodowe również ułożyło im się bardzo dobrze. Udało im się spędzić razem na planie dobrych kilka lat. Zagrali razem w popularnym serialu Polsatu "Miodowe lata", w którym wcielili się w małżeństwo Krawczyków. Znaleźli się też w obsadzie przebojowej produkcji TVP "Ranczo", choć akurat w tym przypadku niezbyt często widywali się podczas zdjęć.

Po zakończeniu serialu "Ranczo" 27 listopada 2016 roku małżeństwo zdecydowało się skupić w większym stopniu na swoich pasjach. Aktorka wydała własną płytę, na której śpiewa m.in. o kobiecych tęsknotach i miłości. Cezary Żak również zaczął spełniać swoje największe marzenia i zajął się reżyserowaniem sztuki teatralnej.

Para ma bardzo udane życie towarzyskie oraz zawodowe. Niestety, w ostatnich latach doświadczyła rodzinnej tragedii. Aktorka straciła bardzo bliską jej osobę. Zapraszamy do naszej galerii poświęconej tym ważnym momentom z życia Cezarego i Katarzyny Żaków.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNE".)

Następna strona