Życie Ferdka z "Kiepskich" to istny koszmar! Aktor boryka się z palącymi problemami

ŚWK Grabowski problemy ze zdrowiem
youtube.com/naEKRANIEpl
Wstecz

1 z 10

Dalej

"Świat według Kiepskich" jest jednym z najbardziej popularnych polskich seriali telewizyjnych, jakie kiedykolwiek powstały. Produkcja sukces ten zawdzięcza m.in. aktorom, którzy odgrywają kluczowe postacie. Jednym z nich jest 66-letni Andrzej Grabowski, który doskonale sprawdził się w roli Ferdynanda. Niestety, artysta w ostatnim czasie zmaga się z poważnymi problemami zarówno w kwestiach uczuciowych, jak i własnego zdrowia. Zapraszamy do naszej galerii, w której przedstawiamy jego zmagania z własnym życiem.

"Świat według Kiepskich" jest zapewne wielu Polakom dobrze znany. To jeden z najpopularniejszych, a zarazem najdłuższych seriali w naszym kraju. Ten sukces jednak nie byłby możliwy bez doskonale dobranych aktorów, którzy poprzez swoją niepowtarzalną grę czynią tę produkcję wyjątkową. Niestety, po wielu latach niektórym członkom obsady coraz częściej dają się we znaki problemy zdrowotne, co np. w przypadku Ryszarda Kotysa czasami stawiało pod znakiem zapytania jego dalszą pracę na planie.

Odtwórca głównej roli, Andrzej Grabowski, ma już 66 lat, ale wiek nie jest jedyną przyczyną problemów, z jakimi zmaga się aktor. Zapewne wielu widzów zauważyło, że artysta wcielający się w postać Ferdynanda Kiepskiego miał wyjątkowo duży brzuch. Jak się okazuje, od wielu lat cierpiał na otyłość, która pozostawiona bez leczenia zagrażałaby nie tylko jego zdrowiu, ale i życiu.

W 2018 roku podjął odważną decyzję dotyczącą swojego ciała i jego funkcjonowania. Przeszedł operację, której celem było szybkie zrzucenie zbędnych kilogramów. Aktor chirurgicznie pomniejszył swój żołądek, dzięki czemu błyskawicznie schudł ponad 40 kg.

-Zrobiłem tę operację, bo chciałem jeszcze pożyć. Miałem otyłość olbrzymią, to robiło się niebezpieczne. Wykluczało mnie z zawodu, z życia w ogóle, co tu dużo gadać. Teraz czuję się znacznie lepiej - powiedział w jednym z wywiadów.

Niestety, to nie były jedyne zdrowotne problemy, z którymi się zetknął. Aktor przyznał też całkiem niedawno, że cierpi na chorobę, która może poważnie utrudniać mu codzienne funkcjonowanie. Poza tym, zmagał się on również z samotnością, po tym jak rozwiódł się i bezskutecznie próbował zbudować związek z nową wybranką. Zapraszamy do naszej galerii, w której postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej ostatnim życiowym dramatom serialowego Ferdka.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona