12 niesamowitych zdjęć przezroczystych zwierząt. O większości z nich nawet nie miałeś pojęcia!

Zwierzęta
.
Reklama
Wstecz

1 z 14

Dalej

Zwierzęta potrafią zaskoczyć swoim nietypowym wyglądem. Na naszej planecie żyją nawet takie, które wyglądają, jakby założyły na siebie pelerynę-niewidkę. O ich istnieniu mogliście wcześniej nie słyszeć. Część z nich jest niemal zupełnie niewidoczna. Prezentują się naprawdę niesamowicie, można by nawet pomyśleć, że są nieprawdziwe. Przedstawiamy 12 niesamowitych zwierząt.

Zwierzęta, których natura nie obdarowała ostrymi kłami, trującym jadem lub innymi mechanizmami obronnymi również muszą sobie jakoś radzić w starciu z niebezpiecznymi drapieżnikami, które zagrażają ich życiu. Przeźroczyste zwierzęta są również zwane “szklanymi” lub “zwierzętami-duchami”. Charakteryzuje je silna redukcja pigmentu lub nawet całkowity jego brak. Dzięki temu mechanizmowi mogą przetrwać w swoim naturalnym środowisku.

Niektóre stworzenia są w pełni przezroczyste i gdyby nie ich oczy lub narządy wewnętrzne, trudno byłoby je dostrzec. Co ciekawe, część z nich zyskała swój niesamowity wygląd na drodze ewolucji. O istnieniu większości z nich na pewno nigdy nie słyszeliście. Są bardzo nietypowe i rzadko można je spotkać. Może się zdarzyć również tak, że nawet gdybyśmy spotkali na swojej drodze takie zwierzątko, to przez transparentność nie zauważylibyśmy jego obecności.

Swoim wyglądem robią niesamowite wrażenie i nie sposób ich nie podziwiać. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy 12 niesamowitych zdjęć przeźroczystych zwierząt, koniecznie musicie je zobaczyć.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Miał zjawiskowo piękną żonę, nie mógł tego znieść. Skrzywdził ją tak, że nie może patrzeć w lustro, wstrząsające zdjęcia
2. Zaczęli przyklejać malutkie pieniądze do podłogi. Efekt końcowy jest piorunujący
3. Panny młode płakały, gdy zobaczyły swoje torty weselne. Paskudne, sam ich widok powoduje mdłości
4. Zdjęcia po lewej przerażają, a po prawej są niesamowite. Chodzi o skrzywdzone psy i koty
 
 

Następna strona