Na chwilę zostawiła noworodka z niebezpiecznym pitbullem. Po kilku minutach ujrzała widok wbijający w ziemię, wyciekły zdjęcia

Zwierzęta pitbull
Flickr/maplegirlie
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

Zwierzęta mogą stać się najlepszymi przyjaciółmi maluchów

Zwierzęta mogą zareagować różnorako, gdy w domu ich opiekunów pojawia się dziecko. Niektóre psy rzeczywiście stanowią potencjalne zagrożenie dla maluchów, które często ze zwykłej ciekawości wykonują ruchy niepokojące czworonoga. Ta historia udowadnia jednak, że przyjaźń między zwierzakiem i noworodkiem zdecydowanie jest możliwa.

Młoda kobieta w 2014 roku po raz pierwszy została mamą. W jej domu mieszkała już wówczas suczka pitbulla o imieniu Akamara. Zapoznanie czworonoga z noworodkiem okazało się początkowo bardzo stresującym doświadczeniem. Kobiecie zależało jednak, aby zwierzak jak najszybciej przyzwyczaił się do obecności noworodka.

Pewnego dnia młoda mama musiała na chwilę wyjść z pokoju, nie mogąc zabrać ze sobą malca. Towarzyszył mu jednak pies, który powszechnie uważany jest przecież za przedstawiciela naprawdę niebezpiecznej rasy. Kobieta przekonuje, iż była jednak pewna, że dziecku nie stanie się żadna krzywda.

Gdy wróciła do pokoju, zastała w nim naprawdę zadziwiającą scenę. Bardzo szybko zdecydowała się uwiecznić ją na zdjęciu, a później także pokazać w sieci. Historia Akamary i synka jej właścicielki udowadnia, że podobna przyjaźń zdecydowanie jest możliwa, ale także niezwykle rozczulająca.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć fotografię pitbulla i nowo narodzonego dziecka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mamy zdjęcia, prawda odbiera mowę. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać swój sekret
  2. Niewiarygodne, że są prawdziwe. 6 największych kotów na świecie, przy nich nawet psy są małe
  3. Mąż wrócił wcześniej do domu i zastał żonę śpiącą z kochankiem. Od razu zemścił się w wyjątkowo upokarzający sposób  
  4. Niebywałe, 72-letnia babcia wzięła ślub z 27-latkiem. Żadne z nich nie przewidziało ogromnego problemu

Następna strona