Nagle na sesję zdjęciową zakradł się bezpański pies. Niewiarygodne, co zaczął wyczyniać przed obiektywem

Bezdomne zwierzęta okazują największą miłość
pixabay.com Vaudin
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Bezdomne zwierzęta okazują największą miłość

Bezpańskie zwierzęta mają w sobie największe pokłady miłości i bardzo pragną ciepła - przekonała się o tym pewna dziewczyna, a wszystko uwiecznił fotograf. Niesamowite zdjęcia zostały opublikowane w sieci. Internauci od razu stwierdzili, że to nie modelka jest tu największą gwiazdą.

Pies, który przypadkowo znalazł się w okolicy, przekonał swoim urokiem fotografa do zrobienia mu kilku zdjęć. Modelka nie wahała się ani chwili i nie śmiała nawet protestować. Kochała zwierzęta i nie wyobrażała sobie nie uwiecznić chwili czułości z bezpańskim zwierzęciem.

Na fotografiach widać ogromny kontrast między dziewczyną a psem. Nastolatka jest pięknie umalowana i ma na sobie elegancką tiulową suknię. Sesja zdjęciowa odbyła się z okazji quinceañera, czyli 15. urodzin, które Latynosi uważają za moment przekroczenia magicznej granicy i wejścia w dorosłość.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć efekty sesji jedynej w swoim rodzaju. Nastolatka będzie mieć pamiątkę na całe życie, piękne ujęcia.

Zobacz także:

  1. Krzysztof Rutkowski właśnie wrócił samolotem z Grecji. Pokazał, co tak naprawdę dzieje się na lotnisku, zdjęcia powalają
  2. Lekarze przekazali żonie, że jej mąż nie ma żadnych szans na przeżycie. Wtedy podjęła nieprawdopodobną decyzję
  3. Adam Małysz w kwarantannie. Do sieci trafiło niezwykłe zdjęcie i apel
  4. Gwiazda TVN trafiła do szpitala. Ujawniła jak wygląda pobyt w dobie koronawirusa

Źródło: Instagram

Następna strona