Rodzina przywiązała psa do zlewu i się wyprowadziła. Powód nie mieści się w głowie

Zwierzęta też mają uczucia
Facebook
Wstecz

1 z 11

Dalej

Zwierzęta też mają uczucia

Zwierzęta mają w sobie wiele miłości i uczucia, a także potrafią przywiązać się do człowieka aż do grobowej deski. Psiak, który został przywiązany do zlewu, na pewno okazywał wierność, jednak nie sądził, że w jego mniemaniu "ukochani państwo" będą w stanie tak go skrzywdzić.

Pies został znaleziony przypadkiem, w jednym z opuszczonych mieszkań. Gdyby nie monitorujący budynek mężczyzna, bezbronne zwierzę mogłoby umrzeć przywiązane do zlewu. Widok łamie serce i wywołuje gniew.

Czworonóg na szczęście trafił na osobę, która chciała mu pomóc. Był mocno zdezorientowany - przed chwilą ktoś zostawił go na pastwę losu, a nagle pojawia się dobra dusza, która zachowuje się kompletnie inaczej.

Historia choć smutna, ma pozytywne zakończenie - całe szczęście. Bezbronne zwierzęta nie powinny tak cierpieć. Wiadomo także, dlaczego właściciele tak potraktowali swojego dotychczasowego towarzysza.

Kliknij "Następna strona", aby poznać przerażającą historię pieska. Nie mieści się w głowie, że istnieją ludzie bez serca, którzy byli skłonni wyrządzić mu tak okropną krzywdę.

Zobacz także:

  1. Przenigdy nie wyrzucaj papierowych opakowań po jajkach. Można je wykorzystać w fenomenalny sposób
  2. Wyglądają na szczęśliwą parę, ale prawda zwala z nóg. Inne zdjęcia pokazują, jak naprawdę wygląda ich związek
  3. Życie z tym psem to nie przelewki. Bailey waży ponad 70 kilogramów
  4. Zabójca córki Eleni został przedwcześnie zwolniony z więzienia. Słowa, które padły tuż po jego wyjściu, do dzisiaj wywołują łzy

Źródło: Jest pozytywnie

Następna strona