Z nimi jest coś nie tak. Gdy już zorientujesz się o co chodzi, wybuchniesz śmiechem

Zwierzęta, z którymi ewidentnie jest coś nie tak
Imgur
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Zwierzęta, z którymi ewidentnie jest coś nie tak

Zwierzęta były głównym przedmiotem pytań, które zadawaliśmy jako dzieci. Dlaczego mrówkojad ma długi pysk? Pelikanowi nie przeszkadza taki ogromny dziób? Czy rekin w ogóle coś widzi, jeśli ma oczy rozstawione na boki?

Matka Natura doskonale wiedziała co robi, dając zwierzętom cechy, które dla nas wyglądają przezabawnie, ale dla nich są bardzo przydatne. Lepiej wyglądać śmiesznie, ale radzić sobie w życiu. Jednak również jako dzieci zastanawialiśmy się, jak poszczególne gatunki wyglądałyby, gdyby miały ludzkie cechy.

W galerii znajdziecie zdjęcia 8 zwierząt, które przeszły malutką metamorfozę. Co się u nich zmieniło? Wszystkie łączy jeden element. Wyglądają prześmiesznie, jednak nowy wizerunek zdecydowanie utrudniałby im codzienne funkcjonowanie.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć pierwsze dość dziwne zdjęcie. Na pewno od razu rzuci Ci się w oczy, co jest nie tak ze słodkim króliczkiem. Wygląda... wręcz głupio.

Zobacz także:

  1. Dwa znaki zodiaku oszaleją jutro przez nową miłość. Horoskop walentynkowy może sporo namieszać
  2. Porażające kulisy pogrzebu Lipki ujawnione. Ksiądz w pewnym momencie chwycił za mikrofon, jego słowa obezwładniły wszystkich
  3. Ręce opadają, szkoda gadać. 10 najbardziej żenujących zdjęć z komunii, numer 9 przechodzi ludzkie pojęcie
  4. Miliony Polaków jedzą go codziennie, konsekwencje mogą być opłakane w skutkach. Eksperci biją na alarm i nie pozostawiają złudzeń

Źródło: Webniusy

Następna strona