Przyjaciel psa odchodził, musieli się pożegnać. Reakcja psa złamie każde serce

Zwierzęta
youtube/Kritter Klub
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Przyjaciel psa odchodził, musieli się pożegnać. Reakcja psa złamie każde serce

Zwierzęta czasem zachowują się w sposób bardzo podobny do ludzi. Również potrafią łączyć się w pary czy zawierać długie przyjaźnie. Tak było właśnie z psem wabiącym się Rookie i jego nietypową towarzyszką.

Wiele osób wie, że zwierzęta potrafią czasem "wychować" młode innego gatunku. Podobnie było w przypadku tego psa oraz krowy. Gdy właściciele przygarnęli zwierzaka, ten zaczął szybko zdobywać w gospodarstwie nowe przyjaźnie. Jednak największą nawiązał w miejscu, w którym nikt by się nie spodziewał.

Okazało się, że najlepszą przyjaciółką psa została brązowa krowa, która również znajdowała się w gospodarstwie. Gdy mały pies się wokół niej kręcił, obudził w niej instynkt macierzyński. Zajmowała się Rookiem, jakby była jej cielakiem.

Te dwa zwierzęta stały się wtedy nierozłączną parą. Krowa często odpoczywała z psem, liżąc jego futro, kładąc się z nim czy dając mu na siebie wchodzić. Widok ogromnego zwierzęcia bawiącego się z małym pieskiem był rozczulający.

Niestety, w gospodarstwie nie szło w ostatnim czasie najlepiej. W związku z tym zdecydowano się sprzedać jedną z krów. Padło dokładnie na tę, z którą zaprzyjaźniła się z Rookiem. Gdy ją wyprowadzano, pies już przeczuwał, co się święci.

Przejdź na następną stronę, aby poznać historię tej niezwykłej przyjaźni.

Zobacz także:

  1. Precyzyjne wskazówki dla każdego znaku zodiaku na 2020 rok. Dzięki nim unikniesz ogromnych problemów
  2. Najlepsze fryzury 2020, każda kobieta będzie je nosić. Faceci nie oderwą wzroku
  3. W dniu ślubu chciała wyglądać powalająco. Spojrzała na swoje dłonie i się rozpłakała, totalna katastrofa
  4. Tak zmieniała się Asia z Chłopaków do wzięcia. Musiała wiele wycierpieć, żeby wyglądać jak teraz

Źródło: Youtube

Następna strona