Pierwsze zwierzę, które zobaczysz zdradzi kim jesteś. Dominująca półkula powie o Tobie wszystko

zwierzęta
.
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

Zwierzęta pokażą, jakim jesteś człowiekiem

Choć trudno w to uwierzyć, na tym obrazku można dostrzec różne zwierzęta. Nie ma to jednak nic wspólnego ze spostrzegawczością. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób działa nasz mózg.

Roger W. Sperry odkrył, że każda z półkul mózgu jest odpowiedzialna za różne funkcje. Natomiast dominująca półkula decyduje o tym, jakim typem człowieka jesteśmy. Dzięki testom psychologicznym możemy zrozumieć, dlaczego decyzję podejmujemy w taki, a nie inny sposób. Taka wiedza może przydać się choćby podczas szukania pracy, w której będziemy mogli w pełni wykorzystać nasze umiejętności.

Zwierzęta zawarte w tym teście psychologicznym pomogą nam dowiedzieć się, które półkule dominują w naszym mózgu. Pamiętajmy, że żadna z półkul nie jest lepsza, a jedynie odpowiada za poszczególne umiejętności. Dzięki temu niektóre czynności przychodzą nam z taką łatwością, a inne okazują się trudniejsze do nauczenia.

Niestety nie wszyscy mają predyspozycje do bycia artystą czy geniuszem matematycznym, a zwierzęta te mają nam pomóc dowiedzieć się, w czym będziemy dobrzy. Część z nas pewnie jeszcze nie ma pojęcia o swoim wewnętrznym potencjale.

Na tym obrazku są różne zwierzęta. Ważne jest to, które dostrzegliście za pierwszym razem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za wszelką cenę chciała pokazać umierającej mamie nienarodzonego wnuka. Wymyśliła niebywały sposób, aby się udało
  2. Ręce opadają, wielu z nas je stosuje. Najgłupsze i najbardziej szkodliwe diety na odchudzanie
  3. 12-latek bawił się z kolegami na trampolinie. Nagle urwała się sprężyna, zdjęcia tylko dla ludzi o nerwach ze stali

Następna strona