Pies każdego dnia samotnie jeździ autobusem i wysiada na tym samym przystanku. Powód bawi i wzrusza do łez

Zwierzę samo doskonale wie, co robi. W jeździe autobusem ma jeden cel
facebook.com/eclipseaRider/
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Zwierzę samo doskonale wie, co robi. W jeździe autobusem ma jeden cel

Zwierzę czuje się jak ryba w wodzie, podróżując autobusem. Stał się już pewną "stałą" dla pasażerów i kierowcy pojazdu - nie ma dnia, aby nie skorzystał z usług komunikacji miejskiej. Kiedy w końcu odkryto powód takiego wszyscy zareagowali śmiechem, niektórzy mocno się wzruszyli.

Pies imieniem Eclipse wydaje się być bardziej samodzielny niż niejedno dziecko. Codziennie grzecznie wsiada do autobusu i zajmuje - jeśli to możliwe - swoje ulubione miejsce. Wita się machaniem ogona z kierowcą, a pasażerowie chętnie go głaszczą.

Co ciekawe, pies jedzie w określone miejsce, a za kilka godzin wraca. Dokładnie wie, w którym miejscu ma czekać na autobus, a także doskonale wie, o której zjawi się transport powrotny. Psy są uważane za inteligentne, czego przykładem może być ta suczka.

Jej właściciel zdecydował się wyjaśnić całą tajemnicę. Jego tłumaczenia wywołują gromki śmiech i powodują jeszcze większą sympatię do zwierzaka.

Kliknij "Następna strona", aby bliżej poznać sylwetkę Eclipse. Jest niesamowita, lecz co dokładnie nią kieruje, aby odbywać codzienne podróże?

Zobacz także:

  1. Przestała się myć, bo miała dość. Efekt zaskoczył nie tylko ją, niesamowite
  2. Śmiertelna diagnoza spadła jak grom z nieba, uwielbiany aktor Polek i Polaków ciężko chory. Nie jest jedyny, który walczy
  3. Dzięki kilku prostym kodom sprawdzisz czy Twój telefon jest szpiegowany. Wyniki Cię zaskoczą
  4. Wszyscy bali się podobnej sytuacji. Żona Gienka Loski przekazała smutną informację o decyzji lekarzy, artysta nie poddaje się jednak

Źródło: Facebook

Następna strona