Odczuwali tylko strach, kiedy ktoś przyniósł z lasu nieznane zwierzę. Teraz wiadomo, czym konkretnie jest

Zwierzę
Jest Pozytywnie
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Odczuwali tylko strach, kiedy ktoś przyniósł z lasu nieznane zwierzę. Teraz wiadomo, czym konkretnie jest

Kiedy go znaleźli, byli przekonani, że to jakieś nieznane zwierzę. Niepokojące fotografie obiegły cały świat, tysiące użytkowników sieci zastanawiało się nad pochodzeniem stworzenia. W końcu prawda wyszła na jaw i zszokowała wszystkich.

Zwierzę jest przerażające, nie przypomina żadnego żyjącego gatunku. Wygląda jak kosmiczny potwór rodem z filmu science fiction. W internecie pojawiły się zdjęcia stworzenia, które rzekomo znalazł w lesie w stanie Pahang na Półwyspie Malajskim jeden z użytkowników sieci. Fotografie są bardzo niepokojące, a internauci prześcigali się w pomysłach, mających wyjaśnić pochodzenie zwierzęcia. 

Jedni wskazywali, że stworzenie jest dziełem nieczystych mocy i pochodzi prosto z piekieł. Faktycznie, przypomina wyglądem znane z popkultury wyobrażenia demonów czy poczwar piekielnych. Inni utrzymywali, że może być to wynik nieudanych eksperymentów genetycznych lub zupełnie nowy gatunek zwierzęcia, do tej pory nieodkrytego przez naukę.

Niektórzy jednak byli bardzo sceptyczni i od samego początku węszyli podstęp. W sieci pojawiło nawet wideo, na którym twórca wideo dokładnie filmuje odkrytego potwora, by rozwiać wątpliwości, co do jego istnienia. To jeszcze bardziej namieszało w głowach internautów, którzy coraz intensywniej próbowali rozwiązać zagadkę pochodzenia dziwnego potwora. Kiedy prawda o stworze z Malezji wyszła na jaw, wszyscy byli w szoku. 

By zobaczyć, czym tak naprawdę jest tajemniczy potwór z Malezji, kliknij "Następna Strona"

Zobacz także:

  1. Zaskakujące właściwości rosołu, jest nie tylko smaczną zupą. Ma niezwykłe właściwości lecznicze, nasze babcie doskonale go wykorzystywały
  2. Wielki horoskop walentynkowy dla każdego znaku zodiaku. Jeden z nich przeżyje randkę jak z filmu, gratulujemy
  3. Matka śpiewała córce kołysankę, dopóki mała nie umarła. Powód jest wstrząsający, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Przez miesiąc codziennie zjadała banana. Niewiarygodne, co stało się z jej ciałem

Następna strona