Żona Wiśniewskiego wolałaby o tym zapomnieć. Szokujące fakty

żona Wiśniewskiego
Youtube.com/tvnpl
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Żona Wiśniewskiego była jego czwartą. Niedawno media obiegła wieść o ich rozwodzie. Wszyscy byli zaskoczeni, szczególnie że gwiazdor Ich Troje wielokrotnie opowiadał i zapewniał wszystkich o swojej wielkiej miłości. Dominika Tajner-Wiśniewska przechodzi teraz ciężkie chwile. Przedstawiamy fakty, o których wolałaby zapomnieć.

Informacja o tym, że właśnie czwarte małżeństwo wokalisty Ich Troje dobiega końca, została potwierdzona przez córkę trenera skoczków. Była tak samo zszokowana, jak jej fani. Ostatecznie decyzja o rozstaniu pary została podjęta 12 marca. Do kolorowej prasy dotarła wieść o ich rozwodzie, właśnie z Facebooka Dominiki. Napisała poruszający wpis pod wpływem emocji, który później usunęła. Jak wspominała w jednym z wywiadów, żałuje tego ruchu, ale czasu już nie cofnie. Postanowiła kilkoma słowami skomentować cały dramat, który aktualnie odgrywa się w jej życiu.

- Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic… Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce… - opowiadała w Plejadzie.

Żona Wiśniewskiego z pewnością miała nadzieję, że będzie już ostatnią kobietą w życiu piosenkarza. Niestety przekonała się, że pozew o czwarty już rozwód Michała był najprawdopodobniej złożony już w zeszłym roku. Nie zna też powodu rozpadu małżeństwa.

- Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem w stanie o tym rozmawiać. Nie wiem, nawet kiedy złożył pozew, możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku. Przepraszam, jestem w rozsypce - opowiadała żona Wiśniewskiego.

Dotychczas Michał Wiśniewski i Dominika Tajner uchodzili za idealną parę, a w związku byli od ponad siedmiu lat. Gwiazdor wręcz obnosił się ze swoimi uczuciami do ukochanej. Wystąpili nawet w programie "The Story Of My Life. Historia naszego życia", gdzie ucharakteryzowani na staruszków i opowiadali o tym, że chcą być ze sobą również za 20 lat. Teraz żona Wiśniewskiego przechodzi straszliwe chwile. Oto momenty, które z pewnością wolałaby wymazać ze swojej pamięci.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona