Żona Wiśniewskiego usunęła go z życia i nie tylko. Zatrważające fakty wprowadzają w osłupienie

żona wiśniewskiego
Youtube.com/Plejada
Wstecz

1 z 11

Dalej

Żona Wiśniewskiego miała być tą ostatnią. Kontrowersyjny gwiazdor przebierał w kobietach jak w rękawiczkach i związał się na dłużej więcej niż z jedną partnerką. Ostatnia z jego wybranek jakiś czas temu zdecydowała usunąć Michała ze swojego życia. Podjęła bardzo drastyczne kroki. To, co zrobiła spowoduje, że będziecie w szoku.

Michał Wiśniewski był postacią niezwykle kontrowersyjną w latach swojej świetności. Czterokrotnie żonaty gwiazdor jakiś czas temu wywołał niemały szum wokół jego najświeższego związku. Michał złożył pozew o czwarty rozwód. Plotkami na temat muzyka żył cały kraj, a jest on postacią, która już dawno wpisała się na listę najbardziej znanych polaków. 

Po rozstaniu ze swoją trzecią żoną, Anną Świątczak, sytuacja celebryty pogarszała się z roku na rok. Wpadł w długi i przestał pokazywać się publicznie. Można powiedzieć, że stoczył się na dno. Od kilku lat stara się wrócić do łask. Reaktywował nawet swój zespół “Ich troje”. Michał próbował wiązać koniec z końcem. Pomagała mu w tym jego nowa partnerka, z którą się zaręczył. Tą osobą była Dominika Tajner, która po ślubie przyjęła jego nazwisko. Wydawać by się mogło, że powoli wstaje z kolan. Niestety, jego perspektywa znów się zmieniła, a plany obróciły w zupełnie innym kierunku.

Czwarta żona Wiśniewskiego, czyli Dominika Tajner-Wiśniewska, jest córką polskiego działacza sportowego i prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusza Tajnera. Michała poznała w 2009 roku, organizując rajd samochodowy. Był gościem na jej imprezie i wtedy między nimi zaiskrzyło. Została jego partnerką i menadżerką w jednym. Wspólnie zarządzali sprawami muzyka i zajmowali się promocją nowej twórczości Michała. Ich związek zapieczętował ślub, który odbył się w 2012 roku. Dominika postanowiła także zrobić coś, aby upewnić Michała, że chce być z nim już do końca życia. Na przedramieniu wytatuowała sobie jego imię. Niestety ich związek rozpadł się, a spekulacje na temat rozstania nadal się pojawiają.

Żona Wiśniewskiego niestety się podłamał. Można powiedzieć, że jego rozstania to swoiste fatum i klątwa, które wiszą nad gwiazdorem. Bycie w stałym związku nie jest mu pisane, ale najważniejsze jest jego własne szczęście i komfort życia. Dominika Tajner-Wiśniewska po rozstaniu z wokalistą zdecydowała się na jeden drastyczny krok, który prawdopodobnie zostawi trwałą bliznę. Zobaczcie, co zrobiła była żona Michała Wiśniewskiego.

Kliknij “Następna strona”.

Następna strona