Wstrząsające kulisy rozwodu żony Wiśniewskiego. Polacy zostali okłamani

Żona Wiśniewskiego
YouTube / TVNpl
Wstecz

1 z 10

Dalej

Żona Wiśniewskiego przechodziła kryzys małżeński. Niedawno ogłosiła, że rozstaje się z liderem zespołu "Ich Troje", a pozew rozwodowy trafił już do sądu. Wiadomość ta wstrząsnęła opinią publiczną. Dominika Tajner-Wiśniewska wydawała się zszokowana takim biegiem zdarzeń. Okazuje się, że nie podzieliła się wszystkim z mediami. Przedstawiamy prawdziwe powody rozwodu, które są zatrważające.

Dominika Tajner, czwarta żona Wiśniewskiego

Córka trenera skoczków wyszła za Michała 30 czerwca w 2012 roku. Była czwartą żoną wokalisty "Ich Troje" i każdy myślał, że już ostatnią. Zresztą sam muzyk zapewniał w mediach o trwałości i sile tego związku.

- Jestem pewien, że chce się przy niej zestarzeć. Oczywiście to zależy też od Dominiki, bo nie wiem czy ze mną wytrzyma - opowiadał Wiśniewski w rozmowie z Faktem.

Córce prezesa PZN, Apoloniusza Tajnera, nie przeszkadzał też fakt, że Michał miał już trzy żony i problemy finansowe. Nadal bardzo go kocha i wierzyła w stałość oraz moc ich związku. Wiśniewski miesiącami obnosił się ze swoimi uczuciami publicznie, dlatego też dla większości osób jego niekonsekwencja i decyzja o rozwodzie jest niezrozumiała.

- Wiem na pewno, że to jest facet, z którym chcę się zestarzeć. Jak się kocha, to nie liczy się ani byłych partnerek, ani pieniędzy. Nie miałam żadnych obaw - mówiła Dominika Tajner-Wiśniewska jeszcze niedawno.

Wszystko zaczęło się od występu Dominiki w jednym z najpopularniejszych show telewizyjnych w Polsce "Taniec z gwiazdami". Mimo, że nie wygrała programu to była jedną z najbardziej popularnych uczestniczek show, ale to ze względu na kontrowersje wynikające z przedostania się do mediów szokujących informacji z jej życia prywatnego.

Nieoficjalnie mówiło się, że powodem dla którego Michał Wiśniewski nagle złożył papiery rozwodowe był konflikt pomiędzy małżonkami dotyczący partnera do tańca Dominiki. Według Michała, relacja jego żony z tancerzem była zbyt bliska. 

Żona Wiśniewskiego poinformowała na swoim Facebooku o zakończeniu małżeństwa. Rozstanie pary miało miejsce 12 marca, a Dominika wydawała się być mocno wstrząśnięta całą sytuacją. Jak donosi kolorowa prasa, Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy już w grudniu zeszłego roku, tylko z niewiadomych przyczyn nie dotarł on do adresatki.

Zastanawiać się można, co tym razem poszło nie tak. Żona Wiśniewskiego jest niezwykle atrakcyjną, inteligentną i zaradną kobietą. W ostatniej rozmowie z Faktem powiedziała, że wszystko spadło na Michała i to nie jest fair. Co miała na myśli? Czy są kwestie, o których nie poinformowała swoich fanów? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w naszej galerii.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać szokującą prawdę.

Następna strona