Żona Wiśniewskiego ukrywała to przed mediami. Szokujące fakty ujrzały światło dzienne

Żona Wiśniewskiego
Instagram / Dominika Tajner
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Żona Wiśniewskiego nieustannie jest obecna w mediach od momentu, w którym postanowiła związać się z liderem zespołu Ich Troje. Wszyscy drżeli z niepokoju, kiedy okazało się, że Michał wystosował Dominice pozew o rozwód. W ostatnim czasie najgorętszym tematem jednak są relacje Tajner z nowymi mężczyznami, którzy pojawiają się w jej życiu. Sama postanowiła zabrać głos w tej sprawie, a wszyscy, którzy zastanawiają się, czy kobieta już się z kimś spotyka czy pozostaje singielką, mogą w końcu zaspokoić swoją ciekawość. Przedstawiamy szokujące fakty z życia Tajner, niektóre z nich wprawiają w osłupienie.

Żona Wiśniewskiego otrzymała pozew o rozwód po 8 latach wspólnego życia z gwiazdorem. Cały show-biznes żył tą sprawą, wszyscy zachodzili w głowę, co mogło się stać z parą, która wydawała się idealnie dobrana. Kilka dni temu Dominika Tajner postanowiła zabrać głos w tej sprawie i zaspokoić ciekawość wszystkich, którym temat ten spędzał sen z powiek. Powody ich rozstania są absurdalne. 

Ostatnie miesiące dla menedżerki były bardzo ciężkie i intensywne. Zdecydowała się na wzięcie udziału w programie "Taniec z Gwiazdami". Tam udało jej się poznać wielu wspaniałych ludzi, a z niektórymi połączyły ją bliższe relacje. Niemniej jednak kobieta nie ma nic do ukrycia i o wszystkich znajomościach chętnie się wypowiada. Kilka dni po zakończeniu programu media obiegła informacja o piśmie z sądu, jakie otrzymała Tajner.

Przez długi czas nie mogła się z tym pogodzić, cały czas podkreślała, że wciąż kocha Michała i nie dopuszczała do siebie informacji, że to definitywny koniec ich związku. Kobieta musiała się wyprowadzić z domu, w którym uwili sobie wspólne gniazdko, co na pewno było dla niej bardzo emocjonalnym przeżyciem. W wywiadach wielokrotnie podkreślała, jak bardzo cierpi i nie ma pojęcia, dlaczego mąż postanowił podjąć taką decyzję, a zaledwie pół roku wcześniej wyznawali sobie miłość do końca życia w jednym z programów telewizyjnych. Ich uczucie okazało się jednak niewystarczające. Jakiś czas temu przyznała, jakie są prawdziwe powody ich rozwodu i aż ciężko uwierzyć, że rzeczywiście rozstają się przez coś takiego. Zakochani zdecydowali się nawet na wspólne tatuaże i wszyscy byli przekonani, że już więcej nie zobaczymy Michała w ślubnym garniturze.

Żona Wiśniewskiego chętnie udziela wywiadów i udostępnia swoje życie zainteresowanym. Jest aktywna na portalach społecznościowych i zdaje się, nie ma nic do ukrycia. Kiedy jej przygoda z coraz głośniejszą karierą dopiero się rozpoczynała, została prześwietlona cała jej przeszłość. Może właśnie dlatego kobieta nie ma nic do ukrycia i woli sama o czymś powiedzieć, niż później czytać plotki na swój temat. Niektóre fakty oraz szczegóły z jej przeszłości budziły niemałe kontrowersje.

Po tym, jak syn Tajner zapadał w śpiączkę, relacje między nią a Wiśniewskim znacznie się ociepliły. Spekulowano nawet, że do rozwodu ostatecznie nie dojdzie. Celebrytka ucięła jednak wszystkie plotki zapewniając, że ona i lider Ich Troje rozstali się na dobre. Media huczą o nowej relacji Tajner i o tym, jak szybko udało jej się pocieszyć po zakończeniu pewnego rozdziału w swoim życiu. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia z podróży Dominiki, która postanowiła wybrać się na zasłużony wypoczynek do Tunezji.

Wszyscy zastanawiają się, z kim postanowiła wybrać się na wakacje. Po zakończonym nagraniu ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami" grupa gwiazd udała się do jednego z modnych, warszawskich lokali, by spędzić w swoim towarzystwie resztę piątkowego wieczoru. Wśród nich była właśnie Dominika Tajner-Wiśniewska i Daniel Qczaj, który zaciekawił obserwatorów. Obiektywom paparazzi nie umknęło, że lubiany przez internautki trener personalny nie opuszczał żony Wiśniewskiego na krok.

- Przytulał się do Dominiki, głaskał ją po szyi i trzymał za rękę - twierdził informator "Super Expressu".

Dominika długo nie zwlekając, postanowiła zabrać głos w tej sprawie, a jej oświadczenie mogło zszokować wszystkich. Niektórzy są mocno zdziwieni tym, co powiedziała Tajner.

Przedstawiamy, jak wygląda nowa relacja, w którą zaangażowała się Dominika Tajner oraz szokujący powód rozwodu celebrytów.

Kliknij "Następna Strona".

 

 

Następna strona