Gdyby nie Wiśniewski, dziś byłaby na szczycie? B. żona muzyka ma rozległe wykształcenie, w te fakty aż trudno uwierzyć

Autor Andżelika Wróblewska - 9 Sierpnia 2019

Była żona Wiśniewskiego, Marta Wiśniewska, znana szerzej jako Mandaryna, zawarła z nim związek małżeński w 2003 roku. Szczęśliwi wówczas małżonkowie wystąpili razem w reality show "Jestem, jaki jestem". Wszystkim wtedy wydawało się, że tworzą idealną parę, niestety ich związek nie trwał zbyt długo. Większość jednak zachodzi w głowę co działoby się z Martą Mandarynkiewicz, gdyby nie relacja z wokalistą zespołu Ich Troje? Może gdyby nie on, odniosłaby większy sukces, a jej gwiazda wciąż by świeciła? Okazuje się, że kobieta ma rozległe wykształcenie, którym warto się pochwalić. Przedstawiamy fakty o Marcie, w które aż trudno uwierzyć, a o większości mogliście wcześniej nie słyszeć.

Była żona Wiśniewskiego figuruje jako tancerka, instruktorka tańca, wokalistka, choreografka, aktorka i prezenterka telewizyjna. Rozpoczęła karierę jako tancerka i choreografka Ich Troje oraz partnerka lidera zespołu. W 2004 roku zadebiutowała jako wokalistka, wydając singiel „Here I Go Again” (cover piosenki Whitesnake). Jej pierwsze dwa albumy studyjne, Mandaryna.com i Mandarynkowy sen, odniosły sukces, a utwór „Ev'ry Night” (pierwszy singiel promujący Mandarynkowy sen) stał się przebojem, który do dzisiaj potrafi rozkręcić niejedną imprezę.

W 2006 roku prowadziła nawet swój program "Let's Dance, czyli zrobię dla was wszystko". W 2007 roku z kolei otworzyła własną szkołę tańca Mandaryna Dance Studio. W 2009 roku ukazał się jej trzeci album studyjny, który nosił tytuł AOK. W 2013 roku ogłosiła koniec kariery muzycznej.

W związku z tym, że w ostatnim czasie znowu zaczęło być głośno wokół jej występu na Sopockim Festiwalu, a internauci chętnie wspominali Ev'ry Night, piosenkarka na początku 2018 zapowiedziała powrót do koncertowania. Wydarzenia na Facebooku cieszyły się ogromną popularnością, tysiące osób deklarowało w nich udział, a kluby pękały w szwach.

Okazuje się jednak, że kobieta nie zawsze zajmowała się tylko robieniem kariery jako artystka. Jej wykształcenie może wielu zaskoczyć, a fani wciąż zastanawiają się, gdzie byłaby teraz, gdyby nie związek z muzykiem. Pojawiały się liczne spekulacje odnośnie tego, że to on pchnął ją w stronę show-biznesu, a ona po prostu szła za ciosem. Może gdyby nie to wszystko, byłaby teraz w zupełnie miejscu, być może nawet lepszym. Kto wie, czy Marta Mandarynkiewicz nie figurowałaby w wyszukiwarce jako znany lekarz, prawnik czy psycholog. Przedstawiamy fakty o Mandarynie, które mogą Was zszokować.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się, jakie ma wykształcenie i inne zainteresowania poza tańcem i śpiewem.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Kasia Cichopek sfotografowana bez makijażu. Szokujący widok, siódme zdjęcie wprawia w osłupienie
2. Julia Wieniawa wcieliła się w rolę prostytutki z trudną przeszłością. Wszystkie kreacje gwiazdy
3. Boczek z "kiepskich" musiał drastycznie zmienić swoje życie. Groziło mu ogromne niebezpieczeństwo

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News