Był przekonany, że w prezencie dostał od żony zegarek. Kiedy otworzył pudełko, zalał się łzami

Szok
Screen/Youtube/DailyPicksandFlicks
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Żona zrobiła niespodziankę partnerowi

Żona postanowiła zaskoczyć swojego partnera w wyjątkowy sposób. Kobieta podarowała mu prezent, którego nie zapomni do końca życia. Mąż był przekonany, że otrzyma od niej zegarek, bo tak sugerował rozmiar pudełka. Gdy otworzył pakunek, natychmiast zalał się łzami szczęścia. Nie spodziewał się, że żona zrobi mu taką niespodziankę. 

Żona zdecydowała się postawić na oryginalność, jeżeli chodzi o prezent dla swojego partnera. Często takie podarki okazują się być tymi najpiękniejszymi i najbardziej niezapomnianymi. Dawanie prezentów jest bowiem symbolicznym gestem, który ma za zadanie pokazać wszystkie pozytywne emocje, które czujemy do danej osoby. Każda rzecz podarowana od serca, taka która ma jakieś osobiste znaczenie, jest odbierana z dużo większą radością, niż coś kupione w sklepie. Cena w tym przypadku nie ma znaczenia. Nawet najdroższy przedmiot może nie wywołać tak emocjonalnej reakcji, jak prezent, któremu towarzyszą ogromne uczucia. 

Żona tego mężczyzny zorganizowała dla niego szczególną niespodziankę. Z pewnością nie spodziewał się tego, co otrzymał w prezencie od ukochanej. Najpierw dostał polecenie, żeby zamknąć oczy i nie podglądać. Był to kolejny etap potęgowania ciekawości.

Posadziła męża na łóżku i przyniosła mu skromny, ale pięknie zapakowany podarek. Wnioskując po niewielkim rozmiarze i kształcie opakowania, można się było spodziewać, że kobieta kupiła partnerowi zegarek. Mężczyzna pewnie ucieszyłby się z takiego rozwiązania, ale to, co zobaczył po rozpakowaniu prezentu, przeszło jego najśmielsze oczekiwania. 

Kliknij "Następna strona", żeby zobaczyć jaki dostał prezent

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takich paznokci hybrydowych jeszcze nie było! Kobiety oszalały na ich punkcie, to największy hit jesieni 2019
  2. Duchowny adoptował 70 dzieci, myśleli, że jest święty. Okazało się, że za zamkniętymi drzwiami zgotował im piekło
  3. Przedszkolanki nie chcą 2-letniej Zosi w żłobku. Ich tłumaczenie jest tak żenujące, że aż robi się przykro

 Źródło: Lolmania 

Następna strona