Żona czterokrotnie chciała zabić swojego męża. Słowa mężczyzny łamią serce na pół

Żona chciała zabić męża
YouTube / Good Morning Britain
Wstecz

1 z 8

Dalej

Żona wraz ze wspólnikami czterokrotnie próbowała zabić swojego męża. Żaden z wymyślonych przez nich planów nie był skuteczny. Mężczyźnie udało się przeżyć, a słowa, którymi podsumował poczynania swojej żony, mogą złamać serce. Przedstawiamy kulisy tej strasznej zbrodni.

Żona chciała pozbyć się swojego 53-letniego męża, Raya Weatheralla. Z marnym skutkiem, ponieważ mężczyźnie udało się przeżyć wszystkie cztery próby, jakich podjęła się kobieta. Nie działała sama, miała dwóch wspólników. Po ujawnieniu ich tożsamości okazało się, że są to osoby bliskie zarówno Hayley, bo tak ma na imię żona, jak i Rayowi.

Kobieta jest młodsza od męża o 21 lat, jednak przez lata tworzyli zgraną parę. Nagle coś zmieniło się w nastawieniu kobiety i zechciała pozbyć się swojego ukochanego. Podjęła cztery próby pozbawienia życia swojego chorującego na raka mózgu wybranka. To, jakimi sposobami próbowała go zabić, mrozi krew w żyłach.

Ku zdziwieniu wszystkich, mężczyzna postanowił wybaczyć kobiecie. Taka miłość to prawdziwe szaleństwo, w które aż ciężko uwierzyć. Ray niejednokrotnie podczas wywiadów podkreślał, że mimo wszystko nadal uwielbia swoją żonę.

Przedstawiamy szczegóły obrazujące mroczne szczegóły tej okrutnej zbrodni. Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej o tej sprawie.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Nowotwór oka łatwo pomylić z innymi chorobami. Sprawdź jak wyglądają pierwsze objawy
2. Mama chciała tylko zabrać córkę na wycieczkę. Obie nie żyją, fakty w tej sprawie mrożą krew w żyłach
3. Znani politycy, którzy byli nauczycielami. Już zapomnieli, jak to było?

Następna strona