Małgorzata Ostrowska-Królikowska straciła męża po ponad 30 latach. Prawda na temat ich związku powala

Żona Pawła Królikowskiego do końca wspierała męża
instagram.com antek.krolikowski
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Żona Pawła Królikowskiego do końca wspierała męża

Żona Pawła Królikowskiego przeżyła z nim 31 pełnych, małżeńskich lat. Ich związku zazdrościli im znajomi oraz bliscy. Jak było naprawdę, zdradzili w jednym ze wspólnych wywiadów.

Paweł Królikowski i jego żona w sierpniu świętowaliby 32. rocznicę ślubu. Niestety, nie będzie mu to dane. Aktor zmarł nad ranem 27 lutego w jednym z warszawskich szpitalu. Para doczekała się piątki dzieci: 31-letniego Antka, 28-letniego Jana, 21-letniej Julii, 19-letniej marceliny i 13-letniego Ksawerego.

Ich bliscy dobrze wiedzieli, że oboje mają wybuchowe charaktery, mimo to potrafili czasem dojść do kompromisu. Chociaż na początku niektórzy nie wróżyli im powodzenia, to udało im się przeżyć razem kilkadziesiąt lat.

Od momentu poznania się w szkole aktorskiej byli nierozłączni. Oboje zdawali wtedy egzaminy. 21-letni Paweł Królikowski od razu zwrócił uwagę na 18-letnią dziewczynę. Od razu pomyślał: "To na nią czekałem". Jednak prawda na temat ich związku powala.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, jak wyglądała ich pierwsza randka. Oboje pamiętają ten moment nieco inaczej.

Zobacz także:

  1. Najlepsze role Pawła Królikowskiego. Stworzył wiele niezapomnianych postaci, wielka strata dla polskiej kinematografii
  2. Najlepszy przepis na kotlety mielone, niebo w gębie. Dwa popularne składniki sprawią, że mięso jest niebywale delikatne i soczyste
  3. 77-latek stał się gwiazdą sieci. Został napadnięty, ale to złodziej będzie gorzko żałował wszystkiego
  4. Fryzjer wygolił jej prawie wszystkie włosy. Efekt końcowy powala jednak na kolana

Źródło: Fakt

Następna strona