Mąż zginął tragicznie. Kiedy żona przeglądała po jego śmierci laptopa, znalazła wiadomość do siebie; przeczytała i padła z wrażenia

Żona otrzymała wzruszający list
Pixabay Frank Somerville KTVU
Wstecz

1 z 7

Dalej

Żona znalazła list od zmarłego męża

Strata ukochanej osoby wiąże się z bezgranicznym smutkiem, samotnością i tęsknotą. Ból potrafi być obezwładniający, a żałoba niekiedy trwa latami. Szczególnie trudno pogodzić się odejściem, kiedy umiera człowiek młody, który miał przed sobą przyszłość i wielkie plany. Todd Weaver w chwili śmierci miał zaledwie 26 lat. 

Todd był amerykańskim żołnierzem, który walczył podczas misji w Afganistanie. Prywatnie był kochającym mężem Emmy i ojcem ich dziewięciomiesięcznej córeczki. Dzień wyjazdu na służbę był zarazem ostatnią chwilą, którą spędził z ukochaną rodziną. Młody mężczyzna zginął we wrześniu, kilka dni przed powrotem do domu.

Został pochowany z honorami na Cmentarzu Narodowym w Arlington. Żona Todda nie mogła pogodzić się tym, co się stało. Zaledwie kilka godzin przed śmiercią wymieniała korespondencję e-mailową z ukochanym. Mimo odległości i trudnych warunków, para zawsze starała się pozostawać w regularnym kontakcie. Żołnierz zabrał do Afganistanu laptop, który umożliwiał mu rozmowy z Emmą.

Todd był świadomy niebezpieczeństwa, z jakim wiąże się służba wojskowa, dlatego postanowił zadbać o to, żeby w razie tragedii móc po raz ostatni przekazać małżonce, jak bardzo ją kocha. Nie chciał dopuścić do tego, że po jego odejściu kobieta została sama, a rozdział ich związku nie zostałby zamknięty. Zadbał o to, upewniając się, że jego rzeczy osobiste trafią po śmierci do młodej wdowy.

Kliknij "Następna strona", żeby dowiedzieć się, co napisał żołnierz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fenomenalny trik na uspokojenie psa podczas burzy. Każdy właściciel powinien go poznać
  2. Panna młoda zobaczyła liścik dołączony do prezentu od koleżanki męża i pobladła. Treść zwala z nóg
  3. Tajemnicza śmierć, niewyjaśnione do końca okoliczności. Gwiazdy popularnych w Polsce reality show i ich smutne historie
  4. Otworzyli prezent ślubny dopiero po 9 latach. Zajrzeli do paczki i zamarli, nie mogli uwierzyć własnym oczom

Źródło: Webniusy

Następna strona