10 lat byłą żoną rolnika i urodziła mu dzieci. Jak siły specjalne wtargnęły do jej domu, przeżyła wstrząs i nie bez powodu

Żona
http://ural.kp.ru/
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Oszukał wszystkich

Żona przez okrągłe dziesięć lat nie miała pojęcia, kim tak naprawdę jest jej mąż. Podawał się za kompletnie inną osobę, a gdy poznała prawdę, nie mogła uwierzyć, że człowiek, którego darzyła wielką miłością. tak ją oszukał. Historia wydaje się być jak z filmu kryminalnego, ale niestety wydarzyła się naprawdę. 

Podawał się za Gabtelnura Boltaczowa, jednak był litewskim zabójcą o imieniu Romas Zamolskis. Kim jest ten mężczyzna? Przede wszystkim dobrym znajomym policji. Już w wieku 16 lat został aresztowany za obrabowanie sklepu. Pięć lat później zabił swojego kolegę, a później prostytutkę. 

Nazywany przez media i śledczych "wściekłym rzeźnikiem" zabijał wszystkich tych, którzy stanęli mu na drodze i nie pozwalali prowadzić nielegalnego biznesu związanego z kradzieżą aut. Świadków jego morderstw nie było. Zabił wszystkich. 

Sprawą mężczyzny zainteresował się Interpol, który przez wiele lat próbował wyśledzić, gdzie znajduje się "rzeźnik". Jednak lokalne władze były zaszczute przez mężczyznę, wydały mu nowe dokumenty, żeby mógł uciec za granicę i rozpocząć nowe życie w Rosji.

Żonie opowiedział, że jest sierotą, ponieważ jego rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Kobieta nie miała powodów, żeby nie obdarzyć go zaufaniem. Urodziła mu dwoje dzieci, kochała go, a on ją oszukał.  Policja w końcu namierzyła mężczyznę, pojmała go i zamknęła w więzieniu. Kochająca żona wyznała, że będzie czekać, aż wyjdzie z więzienia. Nie wierzy, że jej mąż jest "wściekłym rzeźnikiem".

źródło: webniusy

ZOBACZ TAKŻE:
1. Publiczność i widzowie wstrzymali oddech. Tak niebezpiecznego występu w "Mam talent" jeszcze nie było, drobny błąd mógł zakończyć się śmiercią
2. Właściciele przebrali swoje koty z okazji Halloween. Długo nie zobaczycie nic słodszego, 5 i 6 są przecudowne
3. Ręka kobiety tygodniami była pokryta rybią łuską. Lekarze ją ściągnęli i ich oczom ukazał się oszałamiający widok
 

Kliknij "Następna strona", by obejrzeć zdjęcia z wspólnego życia z mordercą.

Następna strona