Pokaż to swojej żonie, a już nigdy Ci nie odmówi. Takie zmiany zachodzą w organizmie, gdy dłużej niż 7 dni nie uprawiasz miłości

Żona
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Żona często nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie korzyści niesie za sobą współżycie. W Internecie można znaleźć pełno śmiesznych obrazków, które sugerują, że małżonki mają to do siebie, że lubią szukać różnych wymówek, byleby nie uprawiać seksu ze swoim mężczyzną. Od bólu głowy, po inne tego typu "bóle" przez które koniecznie muszą iść od razu spać. Po tym, jakie korzyści przedstawimy Wam w dzisiejszej galerii, Wasza ukochana już nigdy nie powinna odmówić Wam tej przyjemności. Niektóre argumenty mogą zaskoczyć każdego.

Podczas wykonywania różnych codziennych czynności, bardzo często nie jesteśmy świadomi tego, jakie niosą ze sobą konsekwencje. Nawet te, które na pozór wydawałyby się błahe i są dla nas zwykłą codziennością, mogą negatywnie lub pozytywnie wpływać na nasze samopoczucie czy nawet na sprawność naszego organizmu.

Życie intymne bardzo często jest postrzegane przez ludzi tylko jako chwila przyjemności. Skrywa jednak w sobie wiele zalet, o których nawet nie mamy pojęcia. Podobnie jak w przypadku innych zdrowych form aktywności, jeśli przestaniemy praktykować seks, to przestaniemy również czerpać liczne korzyści, które z niego wynikają. Wielu ekspertów twierdzi, że brak kontaktów seksualnych przez okres jednego tygodnia lub dłużej, niesie ze sobą wiele negatywnych skutków ubocznych.

Każde małżeństwo ma swój własny rytm, co nie zmienia faktu, że małżonkowie kochają się nawzajem i czują się w tej miłości bezpiecznie. Na częstotliwość podejmowania przez nich współżycia wpływa wiele czynników: dzieci wraz z całą uwagą, jakiej wymagają, stres towarzyszący pracy, obowiązki rodzinne, choroba, codzienny rozkład zajęć, samopoczucie. Apetyt na seks zmniejszają również poważne wstrząsy życiowe, w rodzaju choroby czy utraty pracy.

Różnym okresom małżeństwa odpowiada różna częstotliwość stosunków: w pierwszym roku małżeństwa para poświęca znacznie więcej czasu na seks niż w latach późniejszych. Wraz z rozwojem związku małżonkowie odnajdują inne sposoby okazywania sobie miłości, akt seksualny staje się zaledwie jednym z nich.

Często jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo potrzebne jest nam współżycie. Na następnych stronach naszej galerii przedstawiamy najważniejsze powody, które powinny Was przekonać do częstszego uprawiania miłości.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać pierwszy powód.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 12 zdjęć paznokci, które biją wszelkie rekordy obrzydlistwa. 6 sprawi, że będziecie krzyczeć
2. Nowotwór wręcz uwielbia pewne produkty. Przestrzegamy przed rakotwórczą żywnością, którą spożywamy codziennie
3. Życie prywatne Kingi Dudy obdarte z tajemnic. Córka prezydenta zmaga się z paskudnym nałogiem

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu