Żona spełniła ostatnie marzenie śmiertelnie chorego męża kilka dni przed zgonem. Zrobiła dla niego niewyobrażalną rzecz

Żona spełniła ostatnie życzenie męża
youtube/ The Doctors
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Wiedziała, że za chwilę pożegna ukochanego męża

Żona zawsze była dla niego ogromnym wsparciem. Jak się okazało szczególnie mógł na nią liczyć, kiedy lekarze zdiagnozowali u niego poważną chorobę. Choć małżonkowie byli wręcz przekonani o tym, że leczenie przyniosło efekty i teraz będzie już tylko lepiej, życie nagle brutalnie rozprawiło się z ich marzeniami. Wiedzieli, że zostało mu tylko kilka dni życia, a chwilę przed śmiercią wydarzyło się coś nieprawdopodobnego. 

Żona Marka nie mogła pogodzić się z faktem, że za moment przyjdzie jej pożegnać ukochanego męża. Mieli już za sobą długą i wyczerpującą drogę w walce o jego zdrowie. U mężczyzny zdiagnozowano nowotwór i choć wszystko wskazywało na to, że udało się go pokonać pojawił się kolejny problem, nad którym lekarze nie byli już w stanie zapanować. 

Ma 78 lat i sama robi sobie makijaż. Wygląda o kilkadziesiąt lat młodziej, niesamowite

Szczęście w  ciągu sekundy zamieniło się w rozpacz, tym bardziej, że niebawem na świecie miała pojawić się ich córeczka. Małżeństwo Aulger z Teksasu nie było w stanie cieszyć się z ciąży Diane wiedząc, że dziewczynka nigdy nie pozna swojego taty. To sprawiało, że jeszcze trudniej było im pogodzić się z rzeczywistością. 

Wszystko zmieniło się na kilka dni przed tragedią, gdy kobieta postanowiła spełnić ostatnie marzenie Marka. Historia pary rozrywa serce na kawałki, a to co zrobiła dla niego Diane, jest wspaniałym dowodem  miłość, która łączyła ich do samego końca. Jeśli chcesz poznać szczegóły niezwykle poruszającej historii Diane i Marka, koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by lepiej poznać losy małżeństwa. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. W szkole nie siedzą w ławkach, tylko w trumnach. Powód jest bardzo smutny
  2. Z garażu dobiegały dziwne hałasy. Kiedy żona poszła tam i poznała sekret męża, polały się łzy
  3. Ręka kobiety była cała w rybich łuskach. Lekarze dokonali niemożliwego odkrycia

Następna strona