Z garażu dobiegały dziwne hałasy. Kiedy żona poszła tam i poznała sekret męża, polały się łzy

Żona
Facebook
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Z garażu dobiegały dziwne hałasy. Kiedy żona poszła tam i poznała sekret męża, polały się łzy

Żona słyszała, że co jakiś czas z garażu dobiegają dziwne dźwięki. Nigdy jednak nie drążyła tematu i nie sprawdzała, co tam się dzieje. Pewnego dnia odkryła sekret męża, który spędzał w pomieszczeniu bardzo dużo czasu. Gdy to zobaczyła, popłakała się.

Żona Brada Sodena - Liz przeszła przez wiele trudnych chwil w życiu. Wszystko przez wypadek, po którym wylądowała na wózku inwalidzkim. Gdy jechała autem wraz z dziećmi, straciła panowanie nad pojazdem, po tym jak pękła jedna z opon. Auto wypadło z drogi, powodując makabryczny wypadek.

Panna młoda weszła do kościoła i nagle zaczęła płakać. Teściowa zrobiła jej świństwo, które zapamiętają do końca życia

Na szczęście wszystkie dzieci przeżyły. Partner kobiety miał złamaną nogę, ale Liz miała uszkodzony kręgosłup, przez co została sparaliżowana od pasa w dół. Z tego też względu nie mogła poruszać się o własnych siłach. Całe jej życie zmieniło się w mgnieniu oka.

Liz w dniu wypadku nie była jeszcze żoną Brada. Gdy usłyszała diagnozę, kompletnie się załamała. Spodziewała się, że jej partner, z którym nie była jeszcze nie zawarła małżeństwa, zostawi ją i znajdzie inną kobietę, bez niepełnosprawności. Jednak Brad uklęknął przed swoją wybranką jeszcze w szpitalu.

Po wyjściu ze szpitala para się pobrała i zamieszkała razem z Phoenix w Arizonie (USA). Kobieta musiała przejść przez długą rehabilitację, żeby uzyskać jakąkolwiek możliwość poruszania się. Początki były niezwykle trudne. Zwłaszcza że częstą aktywnością w jej rodzinie były górskie wycieczki.

Kliknij następną stronę, żeby zobaczyć ciąg dalszy tej historii.

Zobacz także: 

  1. W szkole nie siedzą w ławkach, tylko w trumnach. Powód jest bardzo smutny
  2. Pokazali, co znaleźli w lumpeksie. Niewyobrażalne szczęście, można tylko pozazdrościć
  3. Pokonała ból pleców w kilka minut dzięki ręcznikowi. Genialny trik dla wszystkich zapracowanych kobiet
  4. Piękne życzenia dla każdej babci i każdego dziadka z okazji ich święta. Nie będą mogli ukryć łez

Następna strona