Żona tak zdradzała męża, że zapamięta całe miasto. 2,5 tys. osób trafiło na kwarantannę

Żona zdradzała męża
facebook.com Danilo Hildner
Wstecz

1 z 7

Dalej

Zdrada żony, którą zapamięta całe miasto

Żona, o której rozpisały się światowe media, powinna być przestrogą dla wszystkich osób lekceważących zalecenia rządu o pozostaniu w domach. Ona jednak zignorowała wszelkie komunikaty w nieco inny sposób, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Za jej niewierność zapłaciło całe miasto. 

Co zrobiła żona, gdy wróciła z długo wyczekiwanego, samotnego urlopu? Z historii Faktu, powołującego się na doniesienia zagranicznej prasy wynika, że ta kobieta z tęsknoty zamiast w objęcia męża postanowiła rzucić się w objęcia kogoś zupełnie innego. Niezwłocznie skontaktowała się ze swoim kochankiem, by umówić się na schadzkę. Wieczór pełen namiętności przebiegł tak, jak oboje sobie wyobrażali. 

Tego jednak, co wydarzyło się kilka dni później, żadne z nich nie mogło przewidzieć. Kobieta szybciej niż się spodziewała pożałowała swojej niewierności, za którą zresztą zapłaciło całe miasto. Z pozoru niewinny romans doprowadził do objęcia kwarantanną 2,5 tysiąca osób, a jeśli chcecie poznać szczegóły tej niebywałej historii koniecznie zajrzyjcie na kolejne strony. 

Kliknij "Następna strona", by poznać niebywałą historię niewiernej żony.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Jak podnieść odporność i bronić się przed wirusami? Kilka sprawdzonych domowych sposobów
  2. Dagmara z "Królowych Życia" nie przypomina już siebie. Zmieniła wygląd nie do poznania
  3. Są nowe zalecenia lekarzy ws. unikania zarażenia. Wirus może przetrwać na przedmiotach dłużej, niż sądzono
Następna strona