Gdy odkrył, w jaki sposób żona wydaje wszystkie pieniądze, nie miał innego wyjścia. Natychmiast się rozwiódł

Żona wydawała ich wspólne pieniądze
youtube/ StoryTrender
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Obsesja żony doprowadziła do rozpadu małżeństwa

Jego żona regularnie wydawała spore sumy pieniędzy, jednak on przez długi czas nie miał pojęcia, na co może przeznaczać ich wspólne fundusze. Minęło trochę czasu, nim odkrył prawdę, a gdy w końcu o wszystkim się dowiedział, nie mógł uwierzyć. Złość wzięła górę, co pchnęło go do podjęcia decyzji o rozwodzie.

Stereotypowa żona, której obraz nieustannie przewija się w mediach społecznościowych, kocha ponoć wydawać pieniądze męża, najczęściej przeznaczając je na nową parę butów, podobną do dziesięciu poprzednich sukienkę, czy oryginalną torebkę. Można uznać, że kobieta z powyższego zdjęcia po części potwierdza stereotyp o rozrzutnej żonie, która skrywa przed ukochanym swoje nowości, jednak trudno uwierzyć, na co przeznaczała wszystkie ich wspólne fundusze. 

Alice, choć jest mamą już 5 dzieci, zawsze marzyła o liczniejszej rodzinie, a widząc, że ukochany podziela jej pragnienia, zaczęli starać się o kolejnego potomka. Wielkie spotkało ją rozczarowanie, gdy lekarze wprost przyznali, że w trosce o jej zdrowie nie powinna zachodzić w kolejną ciążę. Załamana szybko znalazła alternatywę. Zaczęła kupować "dzieci", będące tak naprawdę lalkami, którymi każdego dnia starannie się opiekuje. Alice dba, by niczego im nie brakowało, a wszystkie ubranka dla maluchów muszą pochodzić z markowych sklepów, co oczywiście swoje kosztuje. To jednak jeszcze nie koniec szokującej historii kobiety, a jeśli chcesz poznać szczegóły koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by dokładniej poznać historię Alice. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Ależ widok! Magda Gessler drastycznie schudła, ujawniła swoją sekretną dietę
  2. Zrobili jedną prostą rzecz, a ich psy zmieniły się nie do poznania. Zdjęcia "przed" i "po" każdego doprowadzą do śmiechu
  3. 34-letnia kobieta zbiera pieniądze na własny pogrzeb. Dramatyczny powód odbiera mowę, rodzina jest bezradna

Następna strona