Znaki zodiaku, które absolutnie nie nadają się na mężów. Zdrada i awantury aż wiszą w powietrzu

Żona
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Żona każdego mężczyzny prędzej, czy później może zacząć martwić się zdradą. Biegli w kartach Tarota i horoskopach przekonują, że nie ma w tym nic dziwnego, szczególnie jeśli chodzi o mężczyzn urodzonych pod kilkoma wyjątkowymi znakami zodiaku. Każą one przypuszczać, że ich posiadacze są lub będą niewiernymi mężami, a ich partnerki powinny zachować szczególną uwagę w stosunku do tajemniczych przyjaciół i przyjaciółek małżonka. Prezentujemy spis tych feralnych znaków zodiaku.

W astronomii wyróżnia się kilkanaście różnych znaków zodiaku, które zgodnie z wierzeniami wielu Polaków mają znaczny i słuszny wpływ na nasze życia już od momentu przyjścia na świat. Na podstawie tych znaków, a także sławnych kart Tarota wyznaczany jest horoskop, mający na celu pomoc ludziom w zrozumieniu krętych ścieżek losu i podjęciu trudnych życiowych decyzji jakie stoją przed każdym z nas. Astrologia opisuje dwanaście znaków zodiaku, są to kolejno: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec i Koziorożec. Według prognoz uznanych wróżek i tarocistów mężczyźni urodzeni pod niektórymi z tych znaków są wprost stworzeni do zdrady.

Układaniem profesjonalnych horoskopów zajmują się jak niegdyś astrologowie. Do obliczeń używają oni takich informacji jak data narodzin, precyzyjna godzina narodzin z uwzględnieniem minut, a także dane o samym miejscu urodzenia. Innym razem, tak jak w tym przypadku, do określenia osobowości i charakteru przyszłości danej osoby wystarczy sam znak zodiaku. Posługując się tą metodą biegli w horoskopach określili trzy znaki zodiaku, których męscy właściciele są szczególnie skorzy do zdrady.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, które znaki zodiaku mogą zwiastować zdradę.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Oliwia Bieniuk może zarobić kolosalne pieniądze. Stanowisko jej rodziny jest kontrowersyjne, te fakty zadziwiają
2. Nowotwór serca to jedna z najrzadszych chorób tego typu. Wiele osób nie wie o jej istnieniu, a zaczyna się niepozornie
3. Nieznane fakty z życia Katarzyny Cichopek. Wcale nie chciała ślubu, "wypadłam z obiegu, to koniec szczęśliwego życia"

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu