Miał zjawiskowo piękną żonę, nie mógł tego znieść. Skrzywdził ją tak, że kobieta nie może patrzeć w lustro, wstrząsające zdjęcia

Żona
Facebook @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Miał zjawiskowo piękną żonę, nie mógł tego znieść. Skrzywdził ją tak, że nie może patrzeć w lustro, wstrząsające zdjęcia

Żona tego mężczyzny była zjawiskowo piękna. Wydawałoby się, że jej ukochany będzie z tego powodu szczęśliwy, ale okazało się, że jej uroda wywoływała w nim chorobliwą zazdrość. W końcu zdecydował się zrobić coś przerażającego.

Żona Tajwańczyka Chatchawarna nie mogła narzekać na brak adoratorów. Nuankhul z miejscowości Chiang Kham na północy Tajlandii nie mogła opędzić się od mężczyzn, którzy nieustannie zabiegali o jej względny. Ona była jednak wierna swojemu mężowi i odrzucała sugestie wszystkich zalotników. Mężczyzna był jednak bardzo niepewny swojego związku. Mimo zapewnień żony, nie mógł powstrzymać chorobliwej zazdrości i kontrolował ją na każdym kroku.

Zdaniem Chatchawarna jego partnerka tylko czekała na to, aż ktoś zacznie jej podrywać. Brakowało mu do niej zaufania, więc nieustannie ją śledził, sprawdzał, z kim się spotyka i kontrolował jej media społecznościowe. To właśnie w sieci doszło do wydarzenia, które sprawiło, że coś pękło w Chatchawarnie. Pewnego dnia Nuankhul wstawiła trzy zdjęcia na portal społecznościowy. Jej mąż uznał, że zrobiła to po to, aby przypodobać się innemu mężczyźnie.

Taj przygotował zapalniczkę i kanister z benzyną. Gdy jego żona wróciła do domu, wściekły, zaatakował ją. Najpierw oblał ją benzyną, a później przy pomocy zapalniczki podpalił. Jego żona stanęła w płomieniach. Krzycząc z bólu, wybiegła z domu, gdzie spostrzegli ją sąsiedzi, którzy zareagowali natychmiastowo. Zaczęli gasić Tajkę i wezwali pogotowie. Choć żona okrutnego mężczyzny przeżyła, to została okaleczona na całe życie.

Kliknij "następna strona" aby zobaczyć jaki koszmar przeżyła Tajka.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. DRASTYCZNE podwyżki cen prądu. Minister potwierdził i ujawnił, kto zapłaci najwięce
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Zakładasz dziecku jednorazowe pieluchy? Kilka niezwykle ważnych faktów, o których powinien wiedzieć każdy rodzic
  4. Ziemniaki w wydaniu "hasselback" podbiły serca milionów i nie bez powodu. Szybki i prosty przepis na niebo w gębie
  5. Nastolatek twierdzi, że po poważnym wypadku był w zaświatach. Mówi, co zobaczył w niebie

Źródło: Facebook

Następna strona