Jeden ruch Agaty Dudy na wiecu zdradził wszystko. Wprawne oko od razu wychwyciło przekaz

Żona prezydenta zabrała głos
Piotr Molecki East News
Wstecz

1 z 7

Dalej

Żona prezydenta zdradziła prawdę jednym ruchem

Żona Andrzeja Dudy, Agata, towarzyszyła mężowi zarówno podczas kampanii wyborczej, jak i na wczorajszym wiecu. Pierwsza dama zdecydowała się na wystąpienie, które niewątpliwie przejdzie do historii. Część Polaków nie ukrywa zbulwersowania słowami pierwszej damy. W czasie, w którym media analizują każde wypowiedziane przez nią słowo, eksperci w dziedzinie wizerunku postanowili zająć się mową jej ciała.

Żona Andrzeja Dudy oraz jego córka, Kinga, która specjalnie na wczorajszy wieczór przyleciała z Wielkiej Brytanii, zdecydowały się na założenie niemal bliźniaczych kreacji. Panie postawiły na eleganckie garnitury w białym kolorze. Przez niemal cały wieczór wyborczy stały po bokach Andrzeja Dudy.

Żona prezydenta tym razem nie zdecydowała się na milczenie. Tak jak córka, postanowiła wystąpić podczas wiecu. Kiedy zabrała głos wiele osób myślało, że się przesłyszało. W swoich słowach zakpiła z wielu Polaków. Pierwsza dama zwróciła się zarówno do obywateli kraju, jak i do dziennikarzy, którzy w ostatnich tygodniach relacjonowali kampanie wyborcze kandydatów na prezydenta.

Swoje milczenie prezydentowa określiła jako milczący protest wobec manipulacji, dezinformacji i kłamstwom. Eksperci zgodnie twierdzą, że mimo, iż pierwsza dama zdecydowała się na obszerną wypowiedź, z jej słów nie wynika zbyt wiele treści. Zdecydowanie ciekawsza okazuje się to, co przekazała za pomocą mowy ciała. Żona prezydenta jednym ruchem zdradziła całą prawdę.

Kliknij "Następna strona", by poznać intencje Agaty Dudy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Błyskawiczny test osobowości powie o Tobie całą prawdę. Co zobaczyłeś jako pierwsze?
  2. Ruszyły poszukiwania Iwony Wieczorek, będzie przełom? Polacy trzymają kciuki
  3. Mało kto wie, jaki zawód wykonywała Małgorzata Trzaskowska. Szybko zrezygnowała, gdy mąż został prezydentem Warszawy
  4. Na pierwszej konferencji po wyborach Trzaskowski od razu przejął mikrofon. Przekazał komunikat dla wszystkich Polaków

Źródło: Onet

Następna strona