Mąż nie znał litości, maltretował żonę nawet w ciąży. W końcu posunął się za daleko, tylko dla ludzi o nerwach ze stali

Żona
fakt screen
Wstecz

1 z 10

Dalej

Nie tak miała wyglądać ich wspólna przyszłość

Żona rozpoczynając wspólne życie z mężem, nie mogła przewidzieć, że wszystko, co sobie zaplanowali, zmieni się po upływie zaledwie kilku miesięcy. Para, która zakochała się w sobie niemalże od pierwszego wejrzenia była dla wszystkich przykładem, każdy chciał doświadczyć takiej relacji, jaką mieli. Miłość wprost biła od nich, kiedy patrzyli się na siebie. Widząc ich w gronie znajomych, trudno byłoby odgadnąć, co dzieje się w domu za zamkniętymi drzwiami. 

Nie minęło wiele miesięcy od ślubu, kiedy mąż Marty pierwszy raz podniósł na nią rękę. Mężczyźnie nie podobało się zachowanie ukochanej, a swoje niezadowolenie wyrażał ciosami. Koszmar Marty trwał wiele lat, jednak pewnego dnia jej mąż posunął się o krok za daleko. 

Czyn którego dokonał sprawił, że prawda o przemocy domowej w końcu ujrzała światło dzienne. Niestety jego żona Marta musiała doświadczyć najgorszej rzeczy z możliwych, by ktoś jej uwierzył w to, czego dopuszczał się jej mąż. 

źródło:fakt 

Zobacz także:

  1. Mama zaryzykowała życie, by ochronić swoje dziecko. Teraz jej ciało wygląda jak mielonka, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  2. Proszek do pieczenia w butach daje zaskakujące efekty. 12 niesamowitych trików
  3. Nie tylko puszki wolontariuszy. Jest kilka innych sposobów żeby wspomóc WOŚP
  4. Byli uwielbiani przez Polaków, umarli w tragicznych okolicznościach. 10 gwiazd disco polo, których już z nami nie ma

Źródło: Fakt

Następna strona