Żona kazała mu wyrzucić starą wannę. Ale on nie posłuchał i zrobił z niej coś niesamowitego

Żona
.
Wstecz

1 z 12

Dalej

Żona kazała mu pozbyć się starej wanny. Mężczyzna postanowił jednak, że jeszcze zrobi z niej pożytek i podaruje jej drugie życie. Przeciął ją na pół i stworzył z niej coś pięknego! To, co zrobił, może wielu zainspirować, stare meble nie zawsze muszą być spisane na straty. Przedstawiamy niezwykle kreatywny pomysł mężczyzny, który zaskoczył jego partnerkę.

Żona nie sądziła, że stara, zardzewiała wanna mogłaby się jeszcze do czegoś przydać. Jak się okazuje, jej mężczyzna naprawdę potrafi stworzyć coś z niczego. Kobieta z pewnością była zaskoczona tym, co udało się stworzyć jej mężowi.

Patrząc na zdjęcia tej wanny, można śmiało stwierdzić, że nadawała się wyłącznie na śmietnik. Mężczyzna postanowił jednak przekształcić ją w całkiem funkcjonalny i świetnie wyglądający mebel. Patrząc na zdjęcia efektu końcowego jego pracy można dojrzeć, że inspirował się najprawdopodobniej filmem "Śniadanie u Tiffany'ego" z 1960 roku.

Jeśli jesteście ciekawi, co takiego stworzył mężczyzna, zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, w której krok po kroku zobaczycie, jak przebiegały jego prace. Wcale nie potrzeba było nie wiadomo jakich starań i ciężkiej pracy, żeby stworzyć coś fajnego. Nie ma również konieczności wydawania na to fortuny, a najpotrzebniejsze materiały możemy znaleźć w swoim domu.

Taki mebel na pewno robi wrażenie na gościach odwiedzających ich wspólne mieszkanie. Nie można przejść obok niego obojętnie. Chyba w żadnym sklepie oferującym meble nie znajdziemy czegoś podobnego.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy niezwykłą przemianę starej, zardzewiałej wanny w piękny, ponadczasowy mebel. Ta metamorfoza sprawi, że opadną Wam szczęki.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć, jak po kolei wyglądały etapy pracy nad rekonstrukcją spisanej na straty wanny.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Myślisz, że masz najgorszą pracę na świecie? Po obejrzeniu tych zdjęć już nigdy nie będziesz na nią narzekać
2. Psy, które zasnęły w wyjątkowo dziwacznych pozycjach. Zdjęcia rozkładają na łopatki, przy 14 płakaliśmy
3. Mężczyzna uratował umierającego psa, wyglądał tragicznie. Po 3 miesiącach zwierzak przeszedł niebywałą przemianę

Następna strona