19 lat młodsza żona Krzysztofa Jackowskiego jest powalająco piękna. Mamy zdjęcia, nie da się oderwać oczu

Autor Irmina Jach - 7 Sierpnia 2020

Żona Krzysztofa Jackowskiego była dla niego oparciem, kiedy życie nie układało się tak, jakby tego oczekiwał. Gdy pierwsza małżonka, Elżbieta, zdecydowała się go opuścić, jasnowidz z Człuchowa samotnie wychowywał swoje dzieci. Krzysztof Jackowski i Katarzyna Gliszczyńska pobrali się przed sześcioma laty. Na zdjęciach, które opublikowano w internecie, wyglądają na bardzo szczęśliwą parę.

Żona jasnowidza z Człuchowa pochodzi z Debrzna (województwo pomorskie) i jest o 19 lat młodsza od swojego męża. Jak przyznawał w wywiadach, niemal od początku wiedział, że powalająco piękna blondynka zostanie jego żoną. Zwierzał się, że Katarzyna Gliszczyńska pomogła odzyskać mu wiarę w życie i poczucie stabilności. Bez niej jego codzienność była zdecydowanie mniej szczęśliwa.

Duża różnica wieku nigdy nie była problemem ani dla pary, ani dla dzieci z poprzedniego małżeństwa Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz bał się jednak, że anonimowi ludzie będą negatywnie oceniać łączącą ich relację. Uważa jednak, że lata, które ich dzielą, nie mają żadnego znaczenia. Żona jasnowidza jest dojrzałą i inteligentną kobietą. Dzięki swojej charyzmie, szybko zjednała sobie sympatię pasierbów.

Mimo, że zakochani szybko się zaręczyli, na ślub czekali przez kilka lat. 15 października 2014 roku w końcu powiedzieli sobie "tak" w Urzędzie Stanu Cywilnego w rodzinnym mieście Krzysztofa Jackowskiego. Podczas ceremonii towarzyszyli im tylko najbliżsi.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć, jak wygląda żona Krzysztofa Jackowskiego

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Siostry poszły do centrum handlowego i zniknęły. Porażająca prawda wyszła na jaw po 40 latach
  2. Ile wzrostu mają największe polskie gwiazdy? Rozenek może być modelką, ale najbardziej zaskakuje Kozidrak
  3. Nigdy nie zgadniecie, jak naprawdę nazywa się Anna Dymna. Ale i tak nie przebija Maryli Rodowicz
  4. Niewiarygodne. Wyciekły oszałamiające zdjęcia Kingi Dudy, trudno oderwać wzrok

Źródło: Radio Zet

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News