Powiedziała mężowi, że chce odejść. W odpowiedzi zrobił jej nieludzkie rzeczy, ciało kobiety nie wytrzymało

Żona chciała odejść od męża
archiwum prywatne
Wstecz

1 z 6

Dalej

Najgorszy koszmar

Żona nie mogła już dłużej trwać u jego boku, a gdy zebrała się na odwagę i powiedziała, że chce odejść, wydarzyło się coś, czego nikt nie był w stanie przewidzieć. Taki koszmar trudno sobie wyobrazić. 

Żona postanowiła raz na zawsze zakończyć toksyczne małżeństwo. Anastasia Oviannikova z Rosji przez lata była w związku Maximem Gribanovem.

Zobacz także: Kolejne zakazy dla Polaków. Chodzi o wychodzenie z domu, nie wszyscy będą zadowoleni

Mieszkając w Lebedyan wiedli spokojne życie, jednak wszystko zaczęło zmieniać się w zatrważającym tempie. Mężczyzna stawał się coraz bardziej agresywny, a przemoc psychiczną z czasem zamienił na przemoc fizyczną. Nie znał litości, a przynajmniej nie zamierzał okazywać jej swojej żonie. Anastasia długo cierpiała katusze, nie mając odwagi powiedzieć mu, że to koniec. Trwając w tym horrorze w końcu spotkała na swojej drodze mężczyznę, który zmotywował ją do tego, by odejść od męża oprawcy. Wróciła do domu i stanowczym głosem poinformowała Maxima, że zamierza odejść. Nie podejrzewała, że ten w odpowiedzi wyrządzi jej taką krzywdę. Niestety, jej ciało nie wytrzymało licznych obrażeń. Na kolejnych stronach znajdziesz szczegóły tej wstrząsającej historii. 

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Błyskawiczny sernik bez pieczenia podbija serca pań domu. Idealny na Wielkanoc, wystarczy kilka składników i 0 drożdży
  2. Genialny trik na zrobienie maseczki ochronnej bez szycia. W kilka minut będzie gotowa
  3. Wiadomo, jak mają wyglądać wybory korespondencyjne krok po kroku. Wielu nie mieści się w głowie  
Następna strona