Żona wróciła do domu i poszła spać. Gdy wstała, zobaczyła, co zrobił mąż i nie mogła przestać płakać

Autor Irmina Jach - 3 Września 2020

Żona, która wróciła do domu po wycieńczającym dniu w pracy, natychmiast weszła do sypialni i położyła się spać. Nie miała siły nawet zdjąć ubrań i zmyć makijażu. Tego dnia obowiązki nie pozwoliły jej nawet na chwilę odpoczynku. Mąż, który obserwował, w jakim stanie jest kobieta, postanowił zrobić coś, co sprawiło, że po obudzeniu natychmiast zalała się łzami.

Żona Philipa pracuje jako pielęgniarka w szpitalu. Zawód, który wybrała, wiąże się z bardzo ciężką pracą i licznymi wyrzeczeniami. Mimo tego wiele osób nie docenia tego, co pracownicy służby zdrowia robią, by dbać o zdrowie swoich pacjentów. Jako, że nieustannie trwają u boku lekarzy, którzy ratują ludzkie istnienia, muszą pozostawać skupione pomimo wielogodzinnych wyczerpujących dyżurów. Każdy błąd może mieć niezwykle poważne konsekwencje. Niestety, ciężka praca często odbija się na relacjach rodzinnych i życiu prywatnym.

Jessica Urtz pracuje jako pielęgniarka w miejscowości Urtz w stanie Nowy Jork w Stanach Zjednoczonych. Żona Phillipa wykonuje niezwykle odpowiedzialną pracę. Opiekuje się pacjentami, którzy znaleźli się w szpitalu z powodu wypadków, udarów oraz skomplikowanych urazach mózgu. Jej dyżury nierzadko trwają nawet po czternaście godzin. Kiedy wraca do domu, nie ma czasu na żadne aktywności, poza snem. Jej mąż jest bardzo zaniepokojony złą kondycją fizyczną żony. Postanowił zdobyć się na wzruszający gest.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, dlaczego żona się rozpłakała

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znani polscy aktorzy, którzy dopuścili się niewybaczalnych rzeczy. Wiemy, co mają na sumieniu
  2. Ciężarna 24-latka wybierała się na imprezę, przyjaciółki wyrządziły jej okropną rzecz. Niewiarygodne, co stało się z dzieckiem
  3. Rodzice zauważyli u 4-letniej córki dziwne zgrubienie na ręce. Lekarze zaczęli operować, nigdy wcześniej nie widzieli czegoś podobnego
  4. Fatum ciąży nad TVP. Czarna seria śmierci aktorów z "Klanu"

Źródło: Popularne.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News