Horoskop 2020 gwarantuje bogactwo dla 3 znaków zodiaku. Reszta musi się pilnować, może popaść w długi

Znaki zodiaku
.
Wstecz

1 z 14

Dalej

Znaki zodiaku

Znaki zodiaku muszą pilnować się w przyszłym roku - finanse to nie przelewki. Większość ze znaków będzie musiała mieć głowę na karku, by nie wpakować się w poważne tarapaty. Tylko 3 z 12 znaków będą miały spokojną głowę o swoje finanse.

Znaki zodiaku od lat kryją w sobie wiele tajemnic. Koniec roku 2019 oznacza, że wróżbici i astrolodzy mają pełne ręce roboty. Od horoskopów rocznych w kwestii miłości i zdrowia, zajmują się również tymi dotyczącymi pieniędzmi. Są już znane pierwsze poważne przepowiednie na przyszły rok.

Jak będą wyglądać finanse znaków zodiaku? Okazuje się, że nie tak optymistycznie. Aż 9 z nich będzie musiało zacisnąć pasa. Ściśle wiąże się to z sytuacją w pracy. W galerii można dowiedzieć się, kto dokładnie będzie musiał uważać na szefa i współpracowników, a kto może zaufać pracodawcy w całości.

Każdy chciałby cieszyć się pełnym portfelem bez dna. Gorzka rzeczywistość wejdzie w życie już 1 stycznia 2020 roku. Warto dowiedzieć się, na co musimy zwrócić uwagę, co poprawić w działaniu, a na co możemy sobie pozwolić bez wyrzutów sumienia.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć, czy znajdujemy się w gronie szczęśliwców. Co czeka Barana w sferze finansów?

Zobacz także:

  1. W te święta popłynęło wiele łez. Wspominamy tych, którzy odeszli w Boże Narodzenie 2019, na zawsze pozostaną w naszych sercach
  2. Najbrzydszy pies na świecie? Mieszanka pitbulla i rottweilera nie wygląda jak inne psy, jego wygląd przeraża
  3. Wygląda jak pizza, ale nią nie jest. Po odkrojeniu kawałka prawda wychodzi na jaw, a gościom opadają szczęki
  4. Badacze prześwietlili 1000-letni posąg. W środku zobaczyli coś, co zwaliło ich z nóg

Źródło: Nowiny24

Następna strona