Większość osób przez całe życie nie wiedziała, jaki jest ich prawdziwy znak zodiaku. Astrolodzy ujawniają porażające szczegóły

Znaki zodiaku - poznaj ich nowe daty
maxpixels.net Creative Commons Zero - CC0
Reklama
Wstecz

1 z 15

Dalej

Znaki zodiaku - poznaj ich nowe daty

Znaki zodiaku niekoniecznie muszą obowiązywać w tych ramach czasowych, które zna każdy. Okazuje się, że badania astrologów i astronomów dały niespodziewany wynik. Każdy powinien się dowiedzieć, spod jakiego znaku właściwie jest.

Jak wiadomo, znaki zodiaku są przyporządkowane do gwiazdozbiorów, a każdy znak to ustalone, sztywne ramy czasowe. Jednak astrologia nie pokrywa się z astronomią. James Kaler, były profesor astronomii z Uniwersytetu z Illinois w Urbanie i Champaign postanowił rozjaśnić całą sytuację.

Gwiazdozbiory są różnych rozmiarów, dlatego Słońce nie zawsze znajduje się w każdym z nich przez 30 dni. W przypadku Skorpiona jest to dość krótkie 5 dni - z horoskopów wiemy, że spod znaku Skorpiona są osoby urodzone między 23 października i 21 listopada. Na przyporządkowanie nowych dat znaków zodiaku mają też wpływ zmiany kierunku osi obrotu obracającej się Ziemi. Poza tym pojawia się również 13. znak zodiaku - Wężownik, o niego również "zahacza" Słońce.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, jak sytuacja wygląda w przypadku Barana. Nowe ramy czasowe mogą Cię mocno zaskoczyć.

Zobacz także:

  1. W pracy zaczęła ją okropnie boleć głowa, wezwała karetkę. Chwilę później powód wyszedł na jaw, bliscy aż pobledli
  2. Tajne triki fryzjerów na właściwe mycie włosów. 90% kobiet nie ma pojęcia, że popełnia szereg karygodnych błędów
  3. Tradycyjny sernik odchodzi do lamusa, nowoczesne panie domu robią sernik bez pieczenia. Jest lekki, przepyszny i gotowy w kilka minut
  4. Pitbull w środku nocy zaczął głośno szczekać. Sekundy później złapał dziecko za pieluchę i wybiegł z domu

Źródło: Wirtualna Polska

Następna strona