Znaki zodiaku są pikusiem w porównaniu z wiedzą, jaką daje grupa krwi. Zdradza wszystkie szczegóły charakteru

Autor Klaudia Bochenek - 20 Maja 2020

Znaki zodiaku potrafią opowiedzieć prawdę o człowieku, można z nich czytać jak z otwartej księgi. Co ciekawe, w Japonii panuje na ten temat inne przekonanie. Oprócz opierania się na innej wersji horoskopu istnieje ogromny popyt na wróżenie z grupy krwi.

Zobacz także: Hołownia wysiadał z luksusowego auta, nagle zaczepił go bezdomny. Nikt nie mógł przewidzieć, co wydarzyło się chwilę później

Znając swoją grupę krwi, możemy dowiedzieć się jeszcze więcej o sobie samych lub osobach nam bliskich. Trend wywodzi się z Japonii - już w latach 20. XX wieku narodziła się idea, że grupa krwi ma wpływ nie tylko na naszą osobowość, ale i całe ciało.

Wybitny lekarz w dziedzinie medycyny naturalnej, dr Peter D'Adamo, autor książki "Eat Right For Your Type" ("Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi"), jest przekonany, że coś w tym jest. Według specjalisty to właśnie krew i sama grupa krwi jest dosłownie kluczem do rozwiązania zagadki o biochemicznej indywidualności każdego człowieka.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, jakie są osoby z określoną grupą krwi A oraz jaki styl żywienia zaleca im dr Peter D'Adamo.

Zobacz także:

  1. Wiśniewski przerwał milczenie na temat pedofilii. Ujawnił skrywaną prawdę
  2. Wszyscy wytykali ją palcami, jej metamorfoza zachwyciła tysiące ludzi. Prawda okazała się zupełnie inna
  3. Urodziła wyjątkowe bliźniaki, niewiarygodne jak wyglądają. Chodzi o ich kolor skóry
  4. Małgorzata Rozenek pokazała, jak urządziła pokoik. Luksus bije po oczach

Źródło: Newsweek

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News