Wielki horoskop walentynkowy niesie wiele niespodzianek. Jeden znak czeka bolesna zdrada, ogromnie współczujemy

Znaki zodiaku, walentynki
unsplash/ freestocks.org
Reklama
Wstecz

1 z 14

Dalej

Walentynkowy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

Które znaki zodiaku przeżyją najlepsze Walentynki w swoim życiu, a które raczej będą niecierpliwie czekać aż ten dzień dobiegnie końca? Horoskop na 14 lutego nie pozostawia żadnych złudzeń i w czasie, gdy jedni będą posiadać się ze szczęścia inni mogą nie być aż tak optymistycznie nastawieni. 

Nie wszystkie znaki zodiaku spędzą Walentynki tak, jak by sobie tego życzyli. Nawet Ci, którzy na co dzień są szczęśliwie zakochani, nie powinni spodziewać się zbytnich atrakcji, a co gorsza, jeden ze znaków czeka bolesna zdrada. Choć niektórzy wątpią w prawdziwość horoskopów, coraz większe grono deklaruje, że jego przepowiednie rzeczywiście się sprawdzają, dlatego naprawdę warto zagłębić się w jego treść. 

Szczególnie kobiety oczekują, że 14 dzień lutego spędzą w romantycznej i niezapomnianej atmosferze, a ich partner obsypie je płatkami róż, samodzielnie przyrządzi kolację, a na koniec spędzi z nimi upojne chwile w sypialni. Co prawda, niektóre rzeczywiście mogą spodziewać się po Walentynkach takiego scenariusza, jednak nie wszystkie będą miały tyle szczęścia. "Walentynkowy pech" dotknie nie tylko panie, ale i panów. Koniecznie przeczytaj dalej i przekonaj się co Ciebie czeka w dniu zakochanych. 

Kliknij "Następna strona", by poznać walentynkowy horoskop. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Myśleli, że adoptowali małego kota. Po jakimś czasie zwierzak zmienił kolor i się zaczęło
  2. Jeśli kot wysyła choć 3 z 9 znaków, bardzo kocha właściciela. Rzadko zdarza się wynik 9/9
  3. 7 znaków, że Twój partner nie nadaje się na męża. Szkoda czasu, lepiej omijać go szerokim łukiem

Następna strona