Zenek Martyniuk załamany! Jego syn przekroczył wszelkie granice

Syn króla disco polo
Youtube.com/ Uwaga! TVN; Instagram.com/@daniel.martyniuk
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Zenek Martyniuk ma ogromne problemy ze swoim dorosłym synem. Ma on nie tylko poważne zatargi z prawem, ale też zdaje się tym w ogóle nie przejmować. Wiele osób twierdzi, że to wina ojca, który (jak sam przyznaje) zapewnił mu bezstresowe wychowanie. Jak naprawdę zachowuje się Daniel M.?

Zenek Martyniuk wielokrotnie był nazywany przez fanów królem disco polo. Nie da się ukryć, że jego gwiazda nie gaśnie, a kariera mimo upływu czasu wciąż kwitnie. Na scenie występuje od końca lat 80. Początkowo śpiewał w zespołach takich jak "Akord" i "Centrum". W późniejszym okresie zdecydował się na założenie zespołu "Akcent" razem z Mariuszem Anikiejem. Nazwa wywodzi się od pierwszych liter dwóch poprzednich kapel.

W latach 90., w czasach świetności disco polo, Zenek Martyniuk razem z zespołem "Akcent" bił rekordy popularności. Warto zaznaczyć, że projekt jest kontynuowany do dziś i wciąż cieszy się ogromną sympatią wielbicieli tego nurtu muzycznego. Co więcej, Martyniuk jest jednym z najbardziej lubianych i jednym z najsławniejszych wykonawców tego gatunku. Choć mogłoby się wydawać, że życie gwiazdora jest beztroskie, nie omijają go najbardziej przyziemne problemy.

Zenon Martyniuk jest żonaty od 1989 roku i ma syna. Jego małżeństwo trwa prawie 30 lat. On sam podkreśla, że wciąż jest niezwykle zakochany w swojej wybrance życia, Danucie. Niestety, mimo sukcesów zawodowych i udanego związku, ma ogromne problemy z zachowaniem dorosłego już syna, Daniela. Nie tylko wszedł w konflikt z prawem, ale swoim zachowaniem wywołuje też ogromne skandale na skalę krajową. Wydawałoby się, że oddanie rodziców i bezstresowe wychowanie przyniesie sukces wychowawczy. Niestety, najwyraźniej nie sprawdziło się to w tym przypadku. Ponadto syn Martyniuka nie poczuwa się do odpowiedzialności za swoje występki i nie uważa się za winnego. Jest bardzo aktywny w sieci i bezpardonowo wyraża swoje zdanie na temat żony, ojca i palenia marihuany.

Król disco polo jest załamany zachowaniem swojego dziecka i jednocześnie bezradny. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy galerię przedstawiającą najważniejsze i najbardziej bulwersujące aspekty tej ciężkiej sytuacji.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNE".)

Następna strona