Najgłośniejsze kontrowersje wokół syna Zenka Martyniuka. Nie tylko marihuana i awantury z żoną

Autor Michał Kubacki - 23 Maja 2019

Zenek Martyniuk z trudem znosi informacje o kolejnych wybrykach syna, który usilnie próbuje zaistnieć w mediach jako kontrowersyjna postać. Potomek gwiazdy disco polo ma wiele rzeczy na sumieniu, a w Internecie aż wrze od nowych informacji, które są wypisywane na jego temat. Po stronach barykady znajdą się osoby, które będą bronić chłopaka ze względu na sławnego ojca, ale i też takie, które potępiają zachowanie Daniela. Przedstawiamy najgłośniejsze kontrowersje krążące wokół syna Zenka Martyniuka.

Zenek Martyniuk, znany w całym kraju wokalista disco polo, jakiś czas temu miał poważne problemy ze swoim synem, Danielem. Chłopak jest dorosły, mimo to zdarza mu się postępować niestosownie, przez co w mediach pojawia się cała masa plotek na jego temat. Co gorsza, swoim zachowaniem przysparza swojemu sławnemu ojcu wstydu, który niechętnie wypowiada się na ten temat w wywiadach.

Zenek Martyniuk ma już 49 lat. Nazywany królem disco polo muzyk gra na gitarze, pisze teksty, komponuje i występuje wraz z grupą "Akcent". Uważany jest za jednego z najważniejszych muzyków nurtu disco polo i swój ogromny wpływ nadal wywiera na stale pojawiające się młode gwiazdy tego gatunku. Wraz z zespołem stworzyli takie hity jak "Przekorny los", "Królowa nocy" czy "Przez twe oczy zielone". Ta ostatnia piosenka jest również jednym z dwóch teledysków w polskiej muzyce, która przebiła próg 100 milionów wyświetleń w serwisie Youtube. Liczby świadczą o ogromnym sukcesie Zenka Martyniuka, co z kolei przekłada się na jego ogromny majątek.

Syn Zenka Martyniuka nie poszedł w ślady ojca, który jak sam wskazuje, Daniel nieźle śpiewa i gra na gitarze. Ojciec zwiastował mu karierę, w której rozwinięciu mógłby mu niewątpliwie pomóc. Dla niektórych jest to spełnienie marzeń, jednak syn gwiazdora poszedł inną drogą. Skończył szkołę morską w Gdyni i pasjonuje się żeglarstwem. Ma stopień starszego marynarza i zwiedził pół świata pracując na statkach.

Zenek Martyniuk musiał się wielokrotnie tłumaczyć z wybryków syna, który szokował w swoich wpisach w social mediach. Oto kilka kontrowersji, które wyrosły wokół syna Zenka Martyniuka.

Kliknij "Następna strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News