Zenek Martyniuk i jego rodzina mają swoje sekrety. 7 z nich odbiera mowę, to dlatego jego syn taki jest?

Zenek Uwaga TVN
Uwaga TVN
Wstecz

1 z 11

Dalej

Zenon Martyniuk jest wokalistą zespołu "Akcent", który odnosi niemałe sukcesy w Polsce. Piosenkarz zyskał sławę dzięki utworom takim jak "Przez Twe oczy zielone", który na YouTubie ma ponad 155 milionów wyświetleń. Artysta oraz jego rodzina mają wyjątkowo interesujące życie prywatne. Przygotowaliśmy kilka faktów na ich temat, które z pewnością Was zainteresują.

Zenek Martyniuk jest nazywany "Królem Disco Polo", odkąd jego piosenki podbiły Internet. Utwory artysty mają miliony wyświetleń w sieci. Wokalista ma w swoim dorobku hity, które większość z nas powinna kojarzyć. Są to, między innymi: "Przez Twe oczy zielone", "Przekorny los" czy "Kochana wierzę w miłość". Popularność niesie ze sobą duże zarobki, które przekładają się często na wysoki standard życia.

Zenek Martyniuk może pochwalić się wspaniałą rodziną. Żona towarzyszyła mu niemalże od samego początku, a dorosły już syn sprawiał, że muzyk miał większą motywację podczas rozwoju swojej kariery. To pozwoliło mu przenieść się z występów w stodołach na wielkie koncerty.

Mimo wszystko, rodzina chciałaby, aby wokalista częściej przebywał w domu. Niestety, 49 letni piosenkarz nie zamierza jeszcze schodzić ze sceny. Podobno w jego harmonogramie są już zaplanowane występy na kolejny rok.

Zawrotna kariera przyczyniła się do tego, że Martyniuk oraz jego rodzina żyją w centrum uwagi mediów. To sprawia, że rodzinne sekrety oraz wyznania artysty na temat swojej przeszłości cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony fanów.

Oto kilka faktów na temat Zenona Martyniuka oraz jego rodziny.

Następna strona