Wtopa i skandal z Zenkiem w roli głównej. TVP się wycofało, teraz próbuje wszystko naprawić

Zenek Martyniuk zaliczył niezłą wpadkę
youtube/FAKT24.PL
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Zenek Martyniuk zaliczył wielką wpadkę

Zenek Martyniuk, jako niekwestionowany król muzyki tanecznej, w końcu doczekał się swojego filmu, który na wielkim ekranie pojawi się już 14 lutego. Fani ze zniecierpliwieniem wyczekują tego dnia, który nie tylko dla samego gwiazdora, ale również jego sympatyków, może być niezapomnianym. Tymczasem wokół produkcji wybuchł niemały skandal. 

Zenek Martyniuk zaliczył niezłą wpadkę. Od zaledwie kilku dni w sieci bryluje zwiastun filmu króla disco polo, zatytułowanego "Zenek". Wielbiciele muzyka od lat czekali na ten moment, aż w końcu od wielkiej premiery dzieli ich zaledwie kilkanaście dni. Prócz zwiastuna w mediach społecznościowych pojawił się także plakat promocyjny, który internauci jakby już gdzieś widzieli. 

Wystarczyła chwila, by stacja TVP ze wszystkiego się wycofała, a niedługo potem próbowała wszystko naprawić. Słuchacze lidera "Akcentu" nie spodziewali się, że jedną z głośniejszych w ostatnim czasie premier poprzedzi coś takiego. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Odczuwali tylko strach, kiedy ktoś przyniósł z lasu nieznane zwierzę. Teraz wiadomo, czym konkretnie jest
  2. Byli przekonani, że pies nie żyje, pochowali go. Po czterech dniach wydarzyło się najbardziej niespodziewane
  3. Zaledwie 3% osób ma na dłoni konkretne znamię. Już wiadomo co oznacza, zdradza największą tajemnicę osobowości

Następna strona