Daniel Martyniuk zniknął. Co dzieje się z synem króla disco-polo?

Zenek Martyniuk
Facebook / Daniel Martyniuk
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Zenek Martyniuk nieustannie chroni dobre imię swojej rodziny. Stara się, by wszystkie skandale rozgrywały się za zamkniętymi drzwiami. Ciężko jednak utrzymać wszystko w tajemnicy, skoro jego syn sam zdecydował się wystawić swoje życie pod publikę. Za pomocą mediów społecznościowych komunikował się ze swoimi obserwatorami, którym zwierzał się ze wszystkich niepowodzeń. Fani syna gwiazdy disco-polo zaczęli się jednak zamartwiać, ponieważ mężczyzna zniknął z Internetu i ślad po nim zaginął. Co jest przyczyną jego nieobecności? W dzisiejszej galerii przedstawiamy nieznane dotąd fakty.

Zenek Martyniuk już wiele razy pomagał swojemu synowi wyjść na prostą. Artysta należy do grona najbardziej znanych wokalistów disco-polo w naszym kraju. Jego osoba nigdy nie kojarzyła się opinii publicznej z burzliwymi skandalami, co jednak w ostatnim czasie uległo zmianie. Wszystko przez postawę jego syna, a konkretnie jego problemy z narkotykami, policją oraz młodszą o 10 lat żoną.

Kontrowersyjnych skandali z jego udziałem nie brakuje. 30-letni mężczyzna cały czas dostarczał powodów do bycia na pierwszych stronach gazet. Zenek za każdym razem jednak starał się tłumaczyć zachowanie syna i szukać usprawiedliwienia dla jego czynów. Tym razem było podobnie. Mężczyzna podejrzanie zniknął, co wzbudziło ogromne zainteresowanie jego obserwatorów. Dociekliwi zaczęli się zastanawiać, czy wszystko w porządku i co było powodem jego nagłej decyzji. Nam udało się dotrzeć do tego, co przyczyniło się do jego zachowania. Według wielu z pewnością postąpił słusznie, inni z kolei zastanawiać się będą, po co od razu podejmować tak drastyczne działania. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy, co zmusiło mężczyznę do podjęcia takiego kroku.

Kliknij "Następna Strona" i dowiedz się więcej na temat Daniela Martyniuka.

 

ZOBACZ TAKŻE: 
1. Luksusowy apartament Kingi Rusin robi piorunujące wrażenie. Wnętrza na widok których zapiera dech w piersi
2. Córka Marty Kaczyńskiej zrobiła coś niepokojącego. Matka ją do tego zmusiła?
3. Była małym dzieckiem, gdy dowiedziała się, że będzie mieć dziecko. Urodziła przepiękną córkę, na zdjęciach pokazała, jak teraz wygląda jej życie
 

 

Następna strona