Zenek Martyniuk przeszedł niezwykłą metamorfozę. Możecie go nie poznać

Zenek Martyniuk
youtube.com/Disco Polo Lajf
Wstecz

1 z 11

Dalej

Zenek Martyniuk jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów disco polo w Polsce. Sławę zdobył już w latach 90., gdy wydał swoje hitowe utwory takie jak chociażby "Królowa nocy". Muzyk nadal cieszy się dużą popularnością, ale dzisiaj wygląda znacznie inaczej niż na początku swojej kariery. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej na temat metamorfozy wokalisty zespołu Akcent.

Zenek Martyniuk zyskał rozgłos już ponad 20 lat temu. Karierę rozpoczął w 1989 roku, gdy założył zespół Akcent. Od tamtej pory sukcesywnie zdobywał popularność poprzez takie utwory jak "Gwiazda" czy "Przekorny los". Gdy zaczynał, wyglądał zupełnie inaczej niż dzisiaj. W ostatnich kilkunastu latach przeszedł on zauważalną metamorfozę. Gwiazdor zmienił swój styl ubierania się, ale nie tylko.

Zenek Martyniuk po raz pierwszy pojawił się z nowym wizerunkiem w 2015 roku na gali „Osobowości i Sukcesy". Zmiana była na tyle duża, że przez niektórych muzyk nie został rozpoznany. Pokazał się nie tylko w zupełnie odmienionym ubiorze i fryzurze, ale również w lepszej kondycji fizycznej. Przypomnijmy, że artysta miał w swoim życiu również okres, w którym zmagał się z nadwagą.

Muzyk w pewnym momencie zdecydował się zmienić podejście do życia, w którym pojawiło się m.in. dużo więcej aktywności fizycznej. Poza tym stara się również jeść mniej oraz nie podjadać. Taka forma odchudzania musi się sprawdzać, gdyż w jednym z wywiadów wyznał, że nie stosuje on żadnej specjalnej diety.

Lider zespołu Akcent w 2015 roku przeszedł również poważną operację. Zmagał się on z zapaleniem wyrostka robaczkowego. Być może ten moment był kluczowy w zmianie jego podejścia do życia, gdyż otarł się wówczas o śmierć.

-Na oddziale ratunkowym zrobiono kompleksowe badania (...) Czekaliśmy chwilę na tomograf potem Zenek trafił na stół operacyjny. To był ostatni moment. Wyrostek pękł i doszło do zapalenia otrzewnej - mówiła w jednym z wywiadów żona artysty.

Obecnie artysta radzi sobie bardzo dobrze. Zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie jak zmienił się Zenek Martyniuk od początku swojej kariery.

Kliknij "Następna strona"!

Następna strona