Fenomenalna metamorfoza Zenka Martyniuka. Dziś to prawdziwe ciacho! [ZDJĘCIA]

Zenek Martyniuk
YouTube/AKCENT - Oficjalny
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Zenek Martyniuk jest jednym z najpopularniejszych artystów polskiej sceny muzycznej. Mimo to niewielu z nas jest świadomych długiej drogi jaką przeszedł gwiazdor. Piosenkarz disco polo zaczynał już w wieku 7 lat, a dziś jego teledyski biją rekordy popularności w Internecie. Przybliżamy sylwetkę sławnego muzyka.

Zenek Martyniuk jest przez wielu Polaków uważany za jednego z najwybitniejszych wykonawców muzyki z gatunku disco polo. Artysta przeszedł bardzo długą drogę do sławy bijąc po drodze kolejne rekordy popularności. Nie każdy jest świadom metamorfozy jaką musiał przejść muzyk.

Gwiazdor był już rozpoznawalny w latach 90., ale to w trakcie "renesansu" polskiej muzyki dyskotekowej pod koniec pierwszej dekady XXI wieku zdobył największą sławę. Artysta zasłynął takimi utworami jak "Zaczarowana wyspa", czy "Przekorny los", a teledysk piosenki "Przez twe oczy zielone" zamieszczony w serwisie YouTube obejrzano już ponad 170 mln razy. Wśród miłośników muzyki Disco Polo Zenek Martyniuk i cały zespół Akcent cieszą się sporym szacunkiem. Wielu fanów artysty od blisko 25 lat śledzi zmiany w karierze gwiazdora i jego zaskakującą metamorfozę. Zmieniało się wiele: styl, fantazyjna fryzura, a nawet postura artysty. W pewnym momencie Zenek Martyniuk musiał zmierzyć się z otyłością, a nawet poważną chorobą.

Niektórzy z nas dobrze pamiętają moment, w którym artysta otarł się o śmierć. W 2015 roku Zenek Martyniuk przeszedł operację, ze względu na pęknięcie wyrostka robaczkowego. Wielu sądzi, że ten moment był kluczowy w życiu artysty, ponieważ od tamtej pory piosenkarz przykłada większą wagę do zdrowego trybu życia. Gwiazdor widocznie schudł, głównie ze względu na wzmożoną aktywność fizyczną. Muzyk wyznał też, że stara odżywiać się zdrowo, ale nie stosuje żadnej specjalnej diety.

Na dzień dzisiejszy lider zespołu Akcent radzi sobie bardzo dobrze, a jego kariera muzyczna rozkwita.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć fantastyczną fryzurę Zenka Martyniuka.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Jak wygląda apartament Agnieszki Woźniak-Starak? Niewyobrażalne luksusy [ZDJĘCIA]
2. Nowotwór wręcz uwielbia pewne produkty. Przestrzegamy przed rakotwórczą żywnością, którą spożywamy codziennie
3. Syn Beaty Szydło wziął ślub. Jego wybranka to kopia jego mamy, na weselu śmiali się do rozpuku

Następna strona