Żona Zenka Martyniuka otworzyła paczkę od byłej żony syna i zdębiała. Została zmuszona do ostateczności

Autor Irmina Jach - 1 Października 2020

Zenek Martyniuk i jego żona, Danuta, znaleźli się ostatnio w centrum zainteresowania krajowych mediów. Głośny rozwód ich syna, Daniela, jest jednym z najpopularniejszych tematów. Byli małżonkowie mają problemy z dojściem do porozumienia, czemu dają wyraz, dyskutując z dziennikarzami. Niemal każdego dnia pojawiają się kolejne doniesienia dotyczące konfliktu potomka gwiazdora disco-polo i matki jego dziecka.

[custom-embed id=8024]

Zenek Martyniuk i jego małżonka byli zachwyceni, kiedy dowiedzieli się, że dziewczyna ich syna zostanie mamą. Natychmiast otoczyli młodą kobietę opieką i zafundowali parze ślub jak z bajki. Niestety, sielanka nie trwała długo. Daniel, który jest znany z nieposkromionego charakteru i wybuchowości, wytrzymał w stałym związku niecałe dwa lata. Żona nie mogła wybaczyć mu ekscesów, które przed kilkoma miesiącami skończyły się aresztem. Syn Zenka Martyniuka miał być także agresywny wobec Eweliny.

Gdy papiery rozwodowe zostały złożone do sądu, rozpętała się burza medialna. Zenek Martyniuk nie jest w stanie panować nad impulsywnymi wypowiedziami swoich bliskich. Pani Danuta, czekając na syna przed gmachem, chętnie rozmawiała z dziennikarzami, nie szczędząc byłej synowej gorzkich słów. Zdecydowała się nawet na ujawnienie prywatnej korespondencji i przekazanie mediom informacji, że żąda zwrotu pierścionka zaręczynowego, który Ewelina otrzymała od Daniela. To nie był jednak koniec głośnej awantury rodzinnej. Martyniukowie otrzymali nietypowy pakunek.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, co Zenek Martyniuk znalazł w paczce od byłej synowej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowita metamorfoza żony Małysza. Niebywałe, jak zmieniła się przez lata, nikt nie pamięta jak wyglądała
  2. Kura zniosła jajko z ogonem. Porażające zdjęcia dziwnych jajek obiegły internet, prawda zwala z nóg
  3. Pilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?
  4. Mając 15 lat została porwana przez seryjnego mordercę. Dziś ostrzega wszystkich, porażające słowa

Źródło: Super Express

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News