Ułóż dłonie w taki sposób. Efekty bardzo Cię zaskoczą, niebywałe

Zdrowie
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Zdrowie psychiczne i fizyczne często daje się nam we znaki, dlatego warto wiedzieć, jak radzić sobie z niektórymi dolegliwościami. Istnieje mnóstwo leków, które mogą uśmierzyć ból, jednak nie warto nadmiernie się nimi faszerować. Oprócz lekarstw często stosuje się także tradycyjną medycynę oraz coraz częściej jogę. W dzisiejszej galerii przedstawimy kilka ułożeń dłoni w tak zwane mudry, które mogą okazać się bardzo pomocne przy zwalczaniu niektórych dolegliwości.

Zdrowie to najcenniejsze, co mamy, powinniśmy więc o nie dbać najlepiej, jak potrafimy. Ciągłe przyjmowanie leków może mieć negatywny wpływ na organizm oraz przyczyniać się do stopniowego wyniszczenia żołądka, wątroby i innych organów. Dlatego warto poszukać zastępczych, nieinwazyjnych środków zapobiegawczych niektórych chorób czy dolegliwości.

Medycyna zachodnia wskazuje, że regularne praktykowanie jogi bardzo pozytywnie wpływa na tę część układu nerwowego, która jest odpowiedzialna za relaks i odpoczynek. Nie mówimy tutaj oczywiście o wykonywaniu trudnych, akrobatycznych pozycji i skręcaniu swojego ciała w nieprawdopodobny sposób. Chodzi głównie o odpowiedni oddech, medytację i proste gesty, które pozwolą zwiększyć świadomość własnego ciała.

Mudra gestów jest pochodzącą z Indii metodą, która zasłynęła z pobudzania różnych części ciała, umysłu, a przede wszystkim łagodzenia bóli i walki z różnymi dolegliwościami. W znaczeniu ezoterycznym każdy palec u dłoni oznacza inny żywioł (woda, powietrze, ziemia, ogień i przestrzeń). Jeśli będziesz stosować mudry regularnie, zobaczysz, jak potężny wpływ mogą mieć na Twój organizm.

Przedstawiamy siedem najpopularniejszych mudr, których działanie przypomina silną terapię. Większość z nich można wykonywać o każdej porze dnia i nocy.

Kliknij "Następna Strona" żeby je poznać.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Dawna miłość wciąż jest w Twojej głowie? 10 prostych metod sprawi, że w końcu zapomnisz o byłym
2. Obowiązkowy punkt każdej diety. Poznaj oszałamiające korzyści picia wody na pusty żołądek zaraz po przebudzeniu
3. Rodziła w domu, wszystko fotografowali. Ale reakcji ich psa na ten widok, nie mogli przewidzieć, ostatnie zdjęcie powala
 

Następna strona