12 sygnałów świadczących o tym, że druga połówka Cię zdradza. Większości z nich byś się nie domyślił

12 sygnałów, które mogą świadczyć o zdradzie.
Pixabay/ Jills
Reklama
Wstecz

1 z 14

Dalej

12 sygnałów, które mogą świadczyć o zdradzie.

Zdrada zawsze boli. Poczucie, że najbliższa osoba przez jakiś czas oszukiwała, jest trudne do zniesienia. Dylematem jest, czy lepiej o zdradzie wiedzieć, czy żyć w nieświadomości? Jeżeli ktoś woli przygotować się na bolesne wieści, musi po prostu uważnie obserwować partnera. Istnieje wiele symptomów, które jasno sugerują zdradę.

Często oznaki są aż zbyt oczywiste - szminka na kołnierzyku koszuli czy kolczyk znaleziony w łóżku. Są też tajemnicze telefony, albo wręcz wysłany przez pomyłkę do innego adresata SMS. W taki sposób zdradzani często dowiadują się o istnieniu kochanków. 

Zdarza się jednak, że oszukujący są zbyt sprytni i tuszują ślady swojej zdrady. Wszystko wychodzi na jaw dopiero wtedy, gdy sami się przyznają albo zostaną przyłapani na gorącym uczynku. Jednak nie ma zdrady idealnej, podobnie jak zbrodnie idealne występują tylko w kryminałach. Istnieje wiele sygnałów, które partner wysyła nieświadomie, a które wskazują, ze coś może być nie tak i że należy zachować czujność. Czasem warto wiedzieć, czego możemy się spodziewać. Nie każdy woli żyć w nieświadomości.

Te sygnały do zmiany w zachowaniu, nowe zwyczaje, reorganizacja nawyków. Jeżeli coś takiego zostanie zauważone, trzeba mieć powody do obaw. Nie można jednak wpadać w drugą skrajność. To, że twoja partnerka nagle zaczyna uczyć się hiszpańskiego nie oznacza, że planuje uciec z nowo poznanym Latynosem i zacząć nowe życie w Pampelunie. Podobnie, gdy partner zaczyna po raz pierwszy w życiu biegać, nie znaczy, że poznał nową kobietę i chce jej zaimponować. Przesadne podejrzenia mogą być bardzo groźne i przynieść złe skutki!

Najważniejszy jest rozsądek i intuicja. Jeżeli coś jest nie tak, czuje się to podświadomie. A może wcale nie chodzi o zdradę, tylko potrzeba naprawa związku? Wniosek jest prosty - uważnie obserwować, nie bagatelizować sygnałów, ale też nie traktować ich jako pewniki.

Kliknij "Następna strona", żeby zobaczyć pierwszy z sygnałów świadczących o zdradzie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Barbara Kurdej-Szatan odważna jak nigdy. Pokazała, jak wypina pupę
  2. Niewierny mąż "zakleszczył się" w kochance. Nagranie trafiło do internetu, ale szybko zostało usunięte
  3. Pijana babcia próbowała uśpić noworodka suszarką. Lekarze stoczyli dramatyczną walkę o życie maleństwa

Następna strona