Opublikowali zdjęcie z wakacji w sieci i zauważyli, że ludzie dziwnie na nich patrzą. Dopiero wtedy zauważyli szczegół przy fotografii

Zdjęcie profilowe pary
Instagram OhWendyOh
Wstecz

1 z 9

Dalej

Zdjęcie profilowe pary podbiło internet

Wendy Joseph i Dan Hennessey to para celebrytów, która na profilu na Instagramie promuje zdrowy tryb życia. Pewnego razu para postanowiła skorzystać ze sprzyjającej pogody i wysokich temperatur i wybrała się na wakacje. Wszystko układało się po ich myśli, cieszyli się swoim towarzystwem i pięknymi okolicznościami przyrody. Swoim szczęściem postanowili podzielić się również z internautami.

Zakochani nie spodziewali się, że jeden kadr może diametralnie wpłynąć na całe ich życie. Żadne z nich nie podejrzewało, jak wiele osób zainteresuje się pozornie zwykłą fotografią. Następnego dnia oniemieli. Okazało się, że ich post udostępniło ponad 8000 osób. Początkowo nie rozumieli, czym spowodowana jest tak duża uwaga. Sytuację rozjaśniła im lektura licznych komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem.

Okazało się, że w chwili wstawiania zdjęcia do internetu, nie zauważyli jednego, pozornie nieistotnego szczegółu. Nie umknął on jednak oczom wnikliwych obserwatorów. Dzięki nim Wendy i Dan pojęli, dlaczego ludzie dziwnie na nich patrzą. Dzięki nagłej popularności wakacje spędzone w Stanach Zjednoczonych na zawsze utkną w pamięci pary.

Fotografia z wakacji zapewniła im długofalową sławę. Do dziś ich profil w portalu społecznościowym obserwuje blisko 150 tysięcy osób, a zdjęcia zbierają liczne serduszka i komentarze. Co takiego znajdowało się na fotce, która podbiła internet?

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, jaki szczegół przyciągnął uwagę internautów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kotka o 2 pyszczkach została okrzyknięta najpiękniejszym kotem świata. Jej zdjęcia są zdumiewające
  2. Niewiarygodne, kim z zawodu jest Małgorzata Rozenek. Niesamowite, nikt by się nie domyślił
  3. Jak wygląda Twoja dłoń? Długość palca zdradza wszystko o ciemnych stronach osobowości, nawet psychologowie są zdumieni
  4. Była pewna, że synek ma zwykłą ospę. Diagnoza lekarza zwaliła ją z nóg, prawda okazała się o wiele gorsza 


Źródło: Storyfull 
 

Następna strona