Chcieli poprawić swój wygląd, stali się pośmiewiskiem internetu. Najbardziej żenujące wpadki, jakie kiedykolwiek widzieliście

Zdjęcie
ifebuzz
Wstecz

1 z 20

Dalej

Zdjęcia, które nie wyszły

Zdjęcie miało zostać poprawione, niestety autorzy tych przeróbek, publikując zdjęcia w sieci nie zauważyli drobnych szczegółów, które zdradzają, że zdjęcie zostało obrobione. Nie trzeba przyglądać się długo, ani być specem od programów do przerabiania fotografii, by dostrzec, że coś się nie zgadza, a zdjęcia zakłamuje rzeczywistość. 

Publikując w sieci słabo przerobione zdjęcia, można narazić się na przykre komentarze ze strony internautów, którzy raz źle obrobionego zdjęcia nie zapomną nigdy, a fotografia może stać się przedmiotem dalszych obróbek, a jak możemy się przekonać przeglądając sieć, nawet memem.

Okazuje się, że do sieci najczęściej trafiają zdjęcia wpadki, na których osoby znajdujące się na zdjęciach chcieli poprawić swój wygląd. Oczywiście panie korygowały swoje pupy i piersi, a panowie mięśnie. Każda z tych osób chciała tylko wyglądać trochę bardziej korzystnie, a przez przypadek stała się pośmiewiskiem. 

Kliknij Następna strona, by zobaczyć najbardziej żenujące wpadki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Oceny na świadectwie maturalnym Jana Pawła II ścinają z nóg. Po latach je pokazano
  4. Niesamowite! Córka Kukulskiej wygląda jak mała Anna Jantar
  5. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową

źródło: ifebuzz

Następna strona